Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dva pozemky se draží v úterý 2. listopadu

Rokycany - V úterý 2. listopadu se konají v zasedací místnosti rokycanské radnice Triana veřejné dražby dvou městských pozemků. Oba se nacházejí v areálu bývalých kasáren, ul. Na Okrouhlici.

22.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv Deníku

V úterý 2. listopadu se konají v zasedací místnosti rokycanské radnice Triana veřejné dražby dvou městských pozemků. Oba se nacházejí v areálu bývalých kasáren, ul. Na Okrouhlici.

  • První dražba se uskuteční v 15 hodin, zápis na dražbu proběhne od 14.30 hodin v sekretariátu starosty. Předmětem dražby je dosud nezapsaná pozemková parcela ppč. 3850/41 v katastrálním území města Rokycany o výměře 1101 m² oddělená geometrickým plánem z pozemkové parcely 3850/34 v katastrálním území města Rokycany (ostatní plocha, manipulační plocha). Nemovitost je zapsána na LV č. 10001 pro obec a k.ú. Rokycany u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj, Katastrální pracoviště Rokycany. Nemovitost byla v rámci areálu kasáren užívána Armádou ČR pro skládku uhlí. Povrch parcely, která je předmětem dražby, je tvořen poškozenými panely a dobetonováním.
  • V pozemkové parcele ppč. 3850/41 k.ú. Rokycany je uloženo energetické zařízení (podzemní vedení nn) společnosti ČEZ Distribuce a dálekanalizace města Rokycany ve správě Vodohospodářské společnosti Sokolov s.r.o. Na předmětné nemovitosti není omezeno vlastnické právo, neváznou dluhy ani věcná břemena. Nejnižší podání činí 440 000 Kč. Minimální příhoz představuje 10 tisíc Kč, dražební jistota 50 000 Kč.
  • Druhá dražba se uskuteční v 16 hodin, zápis na dražbu proběhne od 15.30 hodin v sekretariátu starosty. Předmětem dražby je dosud nezapsaná pozemková parcela ppč. 3850/42 v katastrálním území města Rokycany o výměře 1066 m² oddělená geometrickým plánem z pozemkové parcely 3850/34 v katastrálním území města Rokycany (ostatní plocha, manipulační plocha). Nemovitost je zapsána na LV č. 10001 pro obec a k.ú. Rokycany u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj, pracoviště Rokycany. Nemovitost byla v rámci areálu kasáren užívána j pro skládku uhlí. Povrch pozemkové parcely, která je předmětem dražby, je tvořen poškozenými panely a dobetonováním, v pozemkové parcele nejsou uloženy inženýrské sítě.

Na předmětné nemovitosti není omezeno vlastnické právo, neváznou dluhy ani věcná břemena. Nejnižší podání činí 426 400 Kč, minimálně příhoz představuje 10 000 Kč, dražební jistota 50 000 Kč.

Datum a čas konání prohlídek nemovitosti je možno domluvit s Václavem Pešičkou (371 706 316, 731 410 436).

22.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Špejbl’s Helprs se vrátili do Starých lázní

AC/DC Špejbls Helprs zamíří v sobotu večer do Volduch

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Rokycany byly v Tachově bez nároku

Rokycany – Vedoucí tým krajského přeboru nedal šanci exdiviznímu FC a navýšil už tak suverénní náskok.

Opustili nás

Rokycansko - V minulém týdnu nás opustili další občané

Exemplární trest pro plzeňského bombaře

Plzeň – „Dobrý den, já potřebuju oznámit, že v Plzni na krajským soudě vybouchne v jedenáct hodin bomba, na shledanou.“ To je věta, kterou před dvěma lety vyslovil Štěpán Paleček (39), a za kterou si odsedí čtyři roky za mřížemi.

FOTO: Akademie řemesel se s obtížemi vtěsnala do Střelnice

Rokycany – Davy lidí po celý včerejšek směřující do Střelnice a naopak signalizovaly velkou akci.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení