Rokycany - Profesionální hasiči ze základny v Rokycanech to neměli v neděli po 21. hodině na Malé náměstí daleko. V provozovně, patřící soukromé společnosti, došlo k požáru se značným zakouřením. Pravděpodobně od svíčky, což ještě museli potvrdit odborníci, kteří určovali i hmotnou škodu.

HrádekHrádekZdroj: Deník/Václav HavránekRokycansko - Bezmála třináct set uživatelů sociálních sítí se zapojilo do ankety o nejhezčí vánoční strom Rokycanska. Se čtyřiceti procenty hlasů triumfoval symbol v centru Hrádku. na druhé pozici se umístily Rokycany (25 procent) a pak Břasy, Strašice i Klabava.

Němčovice - Ve čtvrtek 23. prosince od 11 do 16 hodin pořádají v němčovickém útulku Zdeňka Srstky akci s názvem Vánoce pro opuštěné pejsky. Smutným čtyřnohým přátelům můžete přinést něco na zub či na zahřátí (piškoty, deky, masné produkty atd.). Zároveň je tu šance vzít zvířecího přítele na vycházku.

Zhruba čtyřicetihodinového Hackathonu se zúčastnilo sedmnáct rokycanských studentů.
Studenti z Rokycan hodili rukavici kuchařkám i pivovárečníkům

Kornatice - SK Kornatice pořádá v neděli 26. prosince v sále kulturního domu 36. ročník turnaje s názvem Vánoční turnaj ve stolním tenisu. Uskuteční se opět jako Memoriál Jaroslava Šuly a účastníci se mohou prezentovat od 12.30 do 12.50 hodin. Budou rozděleni na registrované a neregistrované hráče. Hraje se o putovní pohár a další hodnotné ceny. Občerstvení je zajištěno. Nenáročnému sportovnímu odvětví se budou na sv. Štěpána věnovat i v dalších místech okresu.