deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Troubil na oslavu odchodu z mistrovství: 27letého Íránce Mehrana Samaka zastřelili za to, že oslavoval odchod svého týmu z mistrovství světa ve fotbale.
Hudebník Jan Spálený pokřtí nové album: Nejen, že 4. prosince oslaví své 80. narozeniny, ale také v ten samý den v pražském klubu Jazz Dock pokřtí Perseidy.
Projev solidarity s Ukrajinou: Na tři dny dnes přijel do Kyjeva arcibiskup z Canterbury Justin Welby.
Postupy ze skupiny C: Fotbalisté Argentiny postupují se šesti body. Dál jde i Polsko díky o gól lepšímu skóre než Mexiko.
Britská královská rodina na návštěvě Bostonu: Prezident Biden se ve městě setká s princem Williamem a Catherine, princeznou z Walesu.
Fotbalové mistrovství v Kataru: Mexiko porazilo Saúdskou Arábii 2:1 ve skupinové fázi.
Francouzská bageta je kulturním dědictví: Odborníci dnes v Maroku rozhodli, že francouzská kultura baget patří na seznam dědictví UNESCO.
Nechce, aby se opakovaly nesmyslné ceny z léta: Odpor proti zastropování cen energií už slábne, uvedl v rozhovoru pro Deník poradce ministra průmyslu a obchodu Prouza.
Horkovod z Dukovan do Brna: Měl by město zbavit závislosti na ruském plynu, stát bude údajně 19 miliard.
Zelenskyj pozval Elona Muska na Ukrajinu: Chce, aby viděl škody způsobené ruskými invazními vojsky.
Co na válku říkají obyčejní Rusové: Pro vyjednávání s Ukrajinou je 55 % Rusů, pro pokračování války jen 25 %, napsal zpravodajský server Meduza.
Hackeři útočí na Vatikán: Webové stránky Vatikánu dnes odpoledne někdo vyřadil z provozu. Experti prověřují situaci.
Rekonstrukce kostnice se protáhne: První patro pyramidy z kostí v Kutné Hoře je dokončeno. Podle restaurátora je druhé patro s klenbou náročné a potrvá.
Větší dopravce s komplexnějšími službami: Indická firma Tata Group spojuje dohromady letecké společnosti Air India, Vistara a Singapore Airlines.
Co kreslím, když nehraju: Tak nazval svou 91. a zatím největší výtvarnou výstavu 91letý spoluzakladatel Divadla Semafor Jiří Suchý.
Manželství pro všechny v Japonsku nebude: Okresní soud v Tokiu dnes označil nemožnost uzavřít manželství u stejnopohlavních párů jako ústavní skutečnost.
Zemřela Christine McVie: Zpěvačka skupiny Fleetwood Mac odešla ve věku 79 let dnes ráno v nemocnici, uvedla její rodina.
Twitteru hrozí zákaz kvůli moderování obsahu: Evropský komisař pro vnitřní trh Thierry Breton při videohovoru s Muskem varoval, že EU zakáže twitter.
Vůdce strany Naši čelí obvinění z vlastizrady: Ukrajinská tajná služba SBU uvedla, že v prostorách politika Jevhenija Murajeva našla zbraně.
Karlovarsko poprvé vyhrálo v Lize mistrů: Volejbalisté dnes doma porazili belgický Menen 3:0 po setech 28:26, 26:24 a 25:17.
Hladomor na Ukrajině byl genocida: Shodli se na tom poslanci německého Spolkového sněmu. Neštěstí ve 30. letech minulého století vyvolal sovětský režim.
O krok blíže k pochopení migrény: Tým vědců našel u lidí s bolestí hlavy více zvětšených tzv. perivaskulárních prostor, tedy jakýchsi kapes s tekutinou.
Výbuch na ukrajinské ambasádě v Madridu: Španělské úřady budou incident vyšetřovat jako možný teroristický čin, oznámil madridský soud.
Základna Lešť se rozšířila: Slovensko chce do jara na základně, ve které působí i čeští vojáci, vybudovat ubytování pro asi 2000 vojáků.
Příspěvky na poslanecké kluby: Sněmovna schválila návrh, podle kterého letos dostanou na svůj provoz stejně jako loni. Pevná částka je 27 000 korun.