Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Titul získal žák sedmé třídy: Na farmě vyrůstám a mám to rád, říká Mladý zemědělec Michal Slavík. Astrosféra ukáže hvězdné divadlo: Prohlédněte si novinku Festivalu planet v Brně. Policie pátrá po 8letém chlapci ze Zlínska: Nevrátil se ze školy. Je asi 130 až 135 centimetrů vysoký. Má světlé vlasy a modré oči. Mládě vombata v pražské zoo: Mohou jej už spatřit návštěvníci. V sobotu dostane jméno. Dacii skočila u Mšena do cesty srna: Ke střetům se zvěří dochází na Mělnicku denně. Zámek Poláky zpřístupněn veřejnosti: Díky rozsáhlé rekonstrukci mohou návštěvníci od 15. června obdivovat první obnovené prostory této historické památky. Komplikace pro řidiče v Třebíči: Na frekventované křižovatce nepůjdou semafory. Ve špičce budou dopravu řídit policisté.
Tragédie ve Štýrsku: Sesuv svahu v lese zavalil dvě děti, jedno zemřelo.
Mladý zemědělec má svého vítěze: Zabodoval Michal Slavík z Nového Strašecí.
Ruský raketový útok na Kryvyj Rih: Zabil devět lidí, uvedl Kyjev.
Velká drogová razie na Ostravsku: Policie rozprášila rodinný pervitinový gang.
Dva dny před startem mistrovství Evropy: Bookmakeři a sázkaři se shodují, že fotbalové Euro vyhraje Anglie.
Tři měsíce mzdy pro zaměstnance Liberty Ostrava: Stát je bude vyplácet, řekl ministr Stanjura. Dle něj se potvrdily pochyby vlády o reorganizačním plánu firmy.
Vláda je v kontaktu s význ. českým investorem: Zvažuje vstup do firmy Liberty Ostrava, řekl ministr Stanjura. Detaily oznámí během několika týdnů.
Festival přivítá hosty z Itálie i Irska: Multižánrový Czech Music Crossroads se uskuteční za pár dnů v Ostravě. Policie pátrá po 13leté Lauře z Dobřichovic: Dívka se léčí s diabetem a nemá u sebe inzulin, proto je zde důvodná obava o její zdraví a život. Stovky nových míst: Parkovací dům u ostravské nemocnice je hotový. Město investovalo do výstavby zhruba 409 milionů korun. Žhářský útok v Praze označovaný za terorismus: Zasáhl celkem tři autobusy.
Vláda přijala návrh zákona: Velké společnosti by měly zajistit vyvážené zastoupení žen a mužů ve vedení, ženy by měly tvořit aspoň jeho třetinu.
Záchrana sadů, návrat bylin: Kofola na Šumpersku zamířila do zemědělství. Oštěpař Jakub Vadlejch je mistrem Evropy: Finále v Římě rozhodl posledním pokusem dlouhým 88,65 metru. Má první velké zlato. Žák byl lákán mužem do auta, varoval Brandýsek: Policisté případ vysvětlili, šlo o nedorozumění.
Co se změní pro malé firmy se sídlem ve státu EU: Pokud za kalendářní rok nepřekročí obrat 2 miliony Kč, nově nebudou spadat do režimu plátců DPH, schválila vláda.
Mláto na silnici v Nových Dvorech: Prasata by si libovala, řidiči radost neměli. Nebezpečí smyku hrozilo i motorkářům a cyklistům.
Vláda jmenovala novou hlavní hygieničku ČR: Stala se jí ředitelka Státního zdravotního ústavu Barbora Macková. Dál povede i Státní zdravotní ústav.