Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

130. výroční založení organizace TJ Sokol: Hodslavice tím doslova žijí a podle toho vypadá i program. V Novasu uhynuly metráky ryb: Viníka ovšem nelze bez závěrů odborných expertiz určit. S největší pravděpodobností hraje podstatnou roli i počasí. Drama v Pardubicích: Z hořícího domu hasiči vynesli člověka. Ohnisko bylo ve stodole plné textilií. V Krumlově začaly Slavnosti růže: Ve dvě hodiny odpoledne se symbolicky zavřely brány do města a centrum se až do neděle promění v historickou scénu. Dusno na Euru: Polští fanoušci si to přišli s Ruskem vyřídit až na ambasádu.
Hasiči v Libereckém kraji napočítali 70 zásahů: Nejčastěji vyjížděli ke spadlým stromům, a to v 61 případech. Při bouřkách napršelo místy skoro 30 milimetrů.
Středočeští hasiči zasahovali kvůli bouřkám: Konkrétně u 26 spadlých stromů a ve třech případech čerpali vodu.
V Černuci padaly kroupy velké jako míčky: Poničily auta, úrodu i skleníky. V Porubě odstartoval Festival v ulicích: Návštěvníky neodradilo ani horké počasí. Rakouští fotbalisté porazili Polsko 3:1: Na evropském šampionátu ve skupině D získali první body. Jejich soupeř prohrál i druhý zápas na turnaji. Nové semafory ve Frýdku-Místku pobuřují řidiče: Z plynulé dopravy kolony, bědují.
Radnice chce přispět k řešení nedostatku bytů: Starosta Barcelony chce do pěti let zrušit pronájmy bytů k turistickým účelům.
Bouřka na jihu Čech: Hasiči odstraňovat popadané stromy na Jindřichohradecku. Kromě toho čerpali vodu z domů v Albrechticích nad Vltavou.
Izraelská armáda zabila dnes nejméně 18 Palestinců: Konkrétně v humanitární zóně Mavasi v Rafáhu. Dalších 35 utrpělo zranění, uvedl palestinský Červený půlměsíc.
Plavkyně Horská je mistryní Evropy: A to na 200 metrů prsa. Vítězným časem 2:23,60 splnila olympijský limit a překonala svůj český rekord.
Kuriózní nehoda u Starého Města: Spadlo zde malé letadlo na silnici. Pilotce se nic nestalo. Několikaminutová přeháňka na Strakonicku a Písecku: Kroupy velikosti holubího vejce zasypaly před 16. hodinou Drahonice na Strakonicku. Reklama na zoo se líbí: Po Olomouci se pohybuje žralok, vyplaval z autobusu. Kladrubský sedlář chystá otěže pro 24spřeží: Bude měřit rekordních 35 metrů. Falešný Springsteen řádil na Chomutovsku: Žena mu poslala 105 tisíc korun. Blíží se Basinfirefest: Spálené Poříčí opět bude patřit metalistům. Smrtelná nehoda u Jihlavy: Nákladní auto se srazilo s osobním, řidič zemřel. Bouřky vstoupily do středních Čech: Meteorologové zpřísnili výstrahu. Slovenští fotbalisté prohráli s Ukrajinou 1:2: Jejich gól dal opět slávista Ivan Schranz, ale soupeř po pauze výsledek otočil. Loupežné přepadení na busovém nádraží v Lounech: Útočník kopal oběť do hlavy.