deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

České kluby stoupají v žebříčku: Fotbalové týmy se v žebříčku koeficientů UEFA přiblížily elitní patnáctce, jsou šestnácté.
Le Penová bude postavena před soud: Bývalá lídryně francouzské krajně pravicové strany čelí podezření ze zneužívání fondů EU.
Úspěch české kanoistky: Satková jako jediná česká kanoistka postoupila do finále slalomářského MS.
Větší péče o válečné veterány: Černochová chce příští měsíc představit agenturu na jejich podporu. Má působit ve všech krajích ČR.
Útok na sídlo Černomořské flotily: Ukrajina podnikla raketový útok v Sevastopolu, uvedl gubernátor Razvožajev. Škody a oběti se zjišťují.
Volejbalistky vyhrály: České volejbalistky dnes v olympijské kvalifikaci porazily Mexiko 3:1, na OH ale už nepostoupí.
Varování před bouřkami: Dnes odpoledne a k večeru by se mohly slabé bouřky objevit na Moravě a ve Slezsku.
Spor o psa skončil pobodáním: Pražští policisté obvinili muže, který nakopl psa a poté bodl do krku majitelova kamaráda.
Platové tarify se nezvýší: Vláda zatím nepočítá s navýšením platových tarifů ve veřejném sektoru pro příští rok, řekl Jurečka.
Provoz zámku Lány: Provoz na letním sídle prezidenta povede bývalá ředitelka děčínského zámku Iveta Krupičková.
Dosaženo dohody o humanitární pomoci: Baku slibuje bezpečný odjezd civilistů z Náhorního Karabachu do Arménie.
Zlevňování v Německu: Podle odborníků jsou splněny podmínky pro to, aby cenovky v tamějších obchodech a provozovnách se snížily.
Pokuta pro Intel: Evropská komise vyměřila americkému výrobci čipů Intel pokutu 376,36 milionu eur.
Žaloba na slovenského politika: Igor Matovič podal trestní oznámení na Roberta Kaliňáka za napadení.
Dron s nejdelším doletem: Íránská armáda dnes předvedla bezpilotní letoun, který má údajně dolet 2000 kilometrů.
Odbory žádají růst platových tarifů: Chtějí je zvýšit od ledna o desetinu. Zmiňují reálný pokles platů kvůli inflaci.
Děti napadly jiného chlapce: Sedmiletí hoši v Benátkách nad Jizerou požadovali peníze po devítiletém chlapci, když odmítl, zbili ho. Babiš ke konsolidačnímu balíčku: Je zbytečný, pozměňovací návrhy opozice ve Sněmovně neprojdou, sdělil svá mínění lídr hnutí ANO. Ústavní soud je součástí nové totality, řekl Babiš: Předseda hnutí ANO se ohradil proti rozhodnutí ústavních soudců v kauze výroků na adresu Filipové. Babiš v debatě Deníku: Kalousek mohl za nákup špatných padáků, vyjádřil se lídr hnutí ANO k dřívějším výrokům, za které se má omluvit. Tresty za vzpouru ve věznici: Soud v Mostě dnes vyměřil dvojici obžalovaných ze vzpoury vězňů v Bělušicích v roce 2020 trest 4,5 a dva roky vězení.
Zásah proti protestujícím: V centru arménské metropole Jerevanu policie zatýká demonstranty, kteří volají po odstoupení premiéra Pašiňjana.
Kampaň ministerstva vnitra: Rakušan obhajuje plakátovou kampaň svého resortu za 40 milionů korun, která má poukazovat na kroky vlády.
Nová pravidla pro energie: MPO navrhuje pravidla pro ukládání elektřiny a sdružování malých výrobců.
Trest pro policejního kynologa: Policista nechal psa v rozpáleném osobním autě. U soudu dostal podmínku, pokutu a zákaz výkonu profese.