Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Zemřela česká zpěvačka Victoria: Zavraždit ji měl její manžel Thomas Blyth, následně spáchal sebevraždu. Victorii bylo 40 let. Červené barety nadchly tisíce dětí: Elitní vojenská jednotka uspořádala den otevřených dveří na letišti v Prostějově.
Boj o titul šampiona: Jiřího Procházku čeká odveta s Alexem Pereirou o titul šampiona UFC 29. června.
Třetí major golfové sezony US Open: Na hřišti Pinehurst Resort jej zahájili nejlépe domácí Američan Patrick Cantlay a Rory McIlroy ze Severního Irska.
Nechranickou přehradu a lom má spojit kanál: Obří soustava dá lepší ochranu. V bytě v Klatovech vypukl požár: Obyvatele evakuovali. Policie pátrá po voze.
Jaromír Soukup již není v představenstvu: Valná hromada jej odvolala z čela společnosti Barrandov Televizní studio, která provozuje televizi Barrandov.
Dovolená v evropských destinacích: Čechům se letos prodraží kvůli oslabení koruny. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu.
Přejezd u nymburského sídliště neotevřou týdny: Houkání vlaků by bylo neúnosné, říká správce. U Varnsdorfu vyroste průmyslová zóna: Město prodalo pozemek za téměř 100 milionů. Změna na trase do Prahy: Část nové dálnice D4 se zprovozní řidičům od pondělí. Sesuv ornice a zaplavené domy v Dražejově: Pomoci má posílení kanalizace a poldr. Pod stan jinak v blízkosti Brd: Manželé ve Skořicích vsadili na glamping. Loňská sezona pro ně byla první. V Olomouci v noci hořela ubytovna: Hasiči evakuovali 27 lidí, asi desítka se nadýchala zplodin, po ošetření byli ponecháni na místě, škoda 4 miliony Kč.
Florida porazila Edmonton i potřetí: V sérii vede 3:0 na zápasy a v noci na neděli může získat první Stanley Cup v klubové historii.
Příští týden se výrazně oteplí: Do Evropy míří vlna veder, brzy zasáhne i Česko. Teploty vyšplhají nad 30 stupňů. Řidiči si mohou oddychnout: Oprava dálnice ve směru na Německo končí.
Ocenění za román Hodiny z olova: Spisovatelka Radka Denemarková dnes převezme rakouskou Cenu Franze Kafky.
Chile postihly záplavy a sesuvy půdy: Nejméně jeden člověk zahynul. Poškozeno bylo více než 2000 domů.
Jednání dolní komory parlamentu: Sněmovna bude pokračovat ve schvalování sporné volby poštou.
Dnes bude polojasno až oblačno: Nejvyšší denní teploty 17 až 21 °C, na jihovýchodě a východě až 23 °C, v 1000 m na horách kolem 13 °C.
Tuna chilli papriček z Vietnamu: SZPI s celníky je dala zlikvidovat, obsahovaly zbytky pesticidů v nadlimitním množství.
Velká oslava Velké Ostravy: Městem projde v sobotu dobový průvod.
Saúdská Arábie vyzkoušela bezpilotní aerotaxi: Pomáhat má při poutích do Mekky.
Vydal se pod hladinu jednoho písníku: Svět pod vodní hladinou nikdy neusíná, pouze se střídají směny, říká Mirek Brát.