deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Více než 160 Afghánců zemřelo mrazem: Afgánistán zažívá nejhorší zimu za posledních deset let. Lidé nemají na palivo.
Evropa je závislá na jaderném palivu z Ruska: Další sankce by mohly zavést embargo na jeho dovoz, uvádí server iRozhlas.
Soud osvobodil tureckou influencerku: Hrozily jí za sdílení odhalených snímků až tři roky vězení. Stíhali ji už dříve za zveřejňování sexuálních pomůcek.
Prezidentský duel: Ukázali jsme, že se dokážeme bavit i normálně, sdělil Pavel po skončení debaty na Nově.
Metro už jezdí: Provoz pražského metra na lince C mezi stanicemi Kačerov a Háje se podařilo obnovit.
Cesta na Hrad: Debata v televizi Nova se nesla ve výrazně umírněnějším duchu než při předchozích střetnutí Pavla a Babiše.
Člověk spadl do kolejiště metra: Provoz pražského metra linky C mezi stanicemi Kačerov a Háje je pozastaven. Na místě zasahují záchranáři.
Útok ve španělském kostele: Podezřelý z útoku na jihu Španělska, při kterém zemřel duchovní a další byl vážně zraněn, je 25letý vyhoštěný Maročan.
Domnívají se, že je unesly zločinecké gangy: Asi 200 dětí, většinou albánských teenagerů, v Británii pohřešují z hotelů, kde čekali na rozhodnutí o azylu.
Vysokoškoláci už toho mají dost: Více než 100 studentů Harvardu odešlo ze třídy profesora Johna L. Comaroffa obviněného ze sexuálního zneužívání.
Meteorologové varují před ledovkou: Při slabém sněžení či mrholení hrozí do 9:00 na jihozápadě Čech, na jihu Středočeského kraje, v Praze a v Pardubicích.
Snowboardistka Maděrová byla osmá: Devatenáctiletá závodnice se v Kanadě probojovala do elitní desítky ve Světovém poháru potřetí v sezoně.
Po stopách šlechtických rodů: 13. ročník projektu dnes Národní památkový ústav zahájil ve sklárně v Harrachově na Jablonecku.
Báli se vyzrazení utajovaných informací: Prezidenta Miloše Zemana ve středu vyslýchali příslušníci inspekce Bezpečnostní informační služby, uvedl Deník N.
Nové vedení Praha: Spolu, Piráti a STAN v Praze chtějí mít příští týden hotovou koaliční smlouvu.
Zelenskyj se objevil v ruské TV: Vysílání s jeho projevem nabouralo ruské televize v Krymu, Belgorodské oblasti, Sevastopolu a Krasnodarského kraje.
Perušič se Schweinerem vyhráli i prohráli: Čeští beachvolejbalisté zahájili finálový turnaj Pro Tour v Dauhá i novou sezonu 2 tie-breaky s rozdílným výsledkem.
Vinařství roku 2022: Vítězem 13. ročníku oborové soutěže Vinozoom se stalo Víno Kadrnka z Březí u Mikulova na Břeclavsku.
Důsledku stigmatu z dob pandemie: Studie uvádí, že asijské restaurace v Americe ztratily v roce 2020 o 18,4 % více návštěvníků než ostatní restaurace.
Ukrajinská bezpečnostní služba potřebuje čistku: Agentura SBU je příliš blízká ruské FSB, tvrdí bývalý bezpečnostní úředník Viktor Jahun.
Firmy už cítí pokles cen energií: Zlevnění podnikům zatím pomohlo víc než zastropování cen, informují Seznam zprávy.
Volí se ve Washinftonu a New Yorku: Češi žijící na východním pobřeží USA už mohou volit příštího českého prezidenta.
TV Nova uvede nový seriál: Na televizní obrazovky 2. února dorazí dobový seriál Zlatá labuť.
Protesty proti důchodové reformě pokračují: Po celé Francii stávkují zaměstnanci v přístavech, rafineriích či elektrárnách státního podniku EDF.
Strach z dalších nálezů utajovaných dokumentů: Americký Národní archiv oficiálně požádal bývalé prezidenty a viceprezidenty, aby překontrolovali své osobní záznamy.