Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

V Německu odstartovalo fotbalové Euro: Potrvá měsíc. Češi do turnaje vstoupí v úterý proti Portugalsku.
Prohlášení ruského prezidenta: Na Ukrajině bojuje na 700 000 ruských vojáků, uvedl Vladimir Putin.
Muž v Měčíně nalil benzin do ohně: Vrtulník ho popáleného vezl na Vinohrady. Z finále Ligy mistrů do Ostravy na Colours: Lenny Kravitz představí nové album.
V sobotu bude zvolen prezident hokejového svazu: Jediným kandidátem je Alois Hadamczik.
Neštěstí ve Vršovicích: Nákladní auto srazilo seniora. Ten na místě zemřel. Tragická nehoda na ruském Dálném východě: Řidič v ruském městě srazil na chodníku desítku lidí, mezi mrtvými jsou děti. Protihluková zeď na Středu padne: Není jisté kdy. Nadšenci na ní chtějí mural.
Ladislav Krejčí přestoupil ze Sparty do Girony: Pětadvacetiletý obránce podepsal se španělským týmem smlouvu do roku 2029.
Doksy budou mít nové nákupní centrum: Stavba na opuštěném místě má začít letos. Od tragédie uplynulo čtyřicet let: Nehoda, nebo zločin komunistů? Výbuch plynu v Třinci navždy rozdělil rodiny.
Přindiš a Krejčí úspěšní: Kajakáři obsadili druhé a třetí místo na Světovém poháru ve vodním slalomu v Krakově. Nestačili jen na Clarkea.
Lipavský v úterý navštíví Slovensko: Sejde se se svým protějškem Blanárem, ministrem obrany Kaliňákem i nově zvoleným prezidentem Pellegrinim.
Slova papeže Františka: Umělá inteligence je okouzlujícím i hrozivým nástrojem, řekl na zasedání summitu zemí skupiny G7.
Policie v Praze zadržela cizince: Je podezřelý z násilného trestného činu v Německu, uvedla to na síti X. Podle DPA je muž podezřelý z vraždy dívky. Nehoda na D2 uzavřela provoz na Brno: Na místě zasahovali záchranáři. V Písku srazil vlak člověka: Muž nehodu nepřežil, provoz je zastaven.
Závod na 1000 metrů na ME: Kajakářka Anežka Paloudová skončila těsně čtvrtá.
Lebky, kam se podíváš: Severozápadní pyramida v sedlecké kostnici prošla renovací.
Požár skladovací haly v Brandýse nad Labem: Na místě je 22 jednotek, míří sem i hasiči z Prahy. Je vyhlášen 3. stupeň poplachu.
Na Berounsku explodoval sklad pyrotechniky: Ve výrobně v Praskolesích vypukl požár. Policisté evakuovali okolí. Itálie zahájí obhajobu na Euru proti Albánii: Španělsko hraje s Chorvatskem. Slovenská policie obvinila Češku z pytláctví: Podezírá ji z ulovení medvědice. Policie vyvrací fámy: Dezinformátor Pavel Zítko je stále v pátrání. Praha 11 má konečně starostu: Je jím Martin Sedeke. V radě městské části se změnila polovina členů.