Divadelní hru Jedna cesta v podání herců  z ochotnického souboru Maják lze sledovat v neděli odpoledne v centru Rokycan. Přesněji v Klubu komorní kultury, což je označení pro nádvoří knihovny na Masarykově náměstí. Představení je věnované současnosti a vstup je volný. Začíná se v 16.30 hodin.

Další víkendové akce: 

Turisté šlapou z Radnic do hvozdů

KDY: Kdykoliv do 14. 6. 
KDE: z náměstí Kašpara Šternberka
ZA KOLIK: zdarma

Jako chytrý pochod je označena turistická akce Z Radnic libštejnskými hvozdy 2020. Obsahuje pět tras pro pěší a osm pro cyklisty. Start a cíl všech etap jsou na náměstí v Radnicích (kdekoliv). Na jednotlivé trasy se lze vydat až do 14. června. Na startu, při kontrolách ani v cíli nebudou pořadatelé. Účastníci jsou povinni dodržovat všechna aktuálně platná opatření. Přihlašovací formulář, popisy tras, mapky a GPX soubory tras lze stáhnout na http://vhtradnice.sweb.cz/rlh.html. Všichni přihlášení, kteří o absolvování trasy zašlou důkaz (záznam, foto) na odbor.104435@kct.cz, obdrží na svůj e-mail pamětní diplom (v PDF). Startovné se letos neplatí. Další info najdete na e-mailech jerabek@fac.cz, cervena@volny.cz

Sokolu Zbiroh je letos 150 let

KDY
: do 30. 6.
KDE: Městské muzeum Zbiroh
ZA KOLIK: základní vstupné 30 Kč

Dobové fotografie a dokumenty o výstavbě sokolovny, prapor a další zajímavé doklady o činnosti TJ Sokol jsou k vidění ve Zbiroze. Jednota začala psát novodobou historii po roce 1989. Otevírací doba je úterý až neděle 9-12 hodin a 12.30 až 16.30 hodin.