U Volduch představí Haberáka

Rekreační zařízení v lese nad Volduchy zve v sobotu znalce piva na křest polotmavého ležáku Haberák. Vlastimil s Marcelou nechali jako majitelé kempu Veselý Habr vyrobit speciální pivo pro přátele! Zvou je odpoledne a k dobré náladě objednali hudební skupinu JAM i lahůdku pro gurmány v podobě grilované kýty.

KDY: Sobota 6. června od 14 hodin
KDE: kemp Veselý Habr
ZA KOLIK: zdarma

Běžci obsadí v sobotu Těškov

Těškovský okruh má už mezi běžci skvělé jméno. Letos v březnu byl operativně odložen, aby organizátoři vybrali za vhodný termín sobotu 6. června. Účastníci se zaregistrují v areálu fotbalového oddílu FC a jako první se na kratší trasy vydají děti od předškoláků až po starší žactvo. Start hlavní kategorie bude v jedenáct hodin a vždy tři nejlepší v každé kategorii převezmou zajímavé ceny.

KDY: Sobota 6. června od 11 hodin
KDE: Areál FC Těškov
ZA KOLIK:

Turisté vyrážejí za krásami Brd

Komentované vycházky za brdskou přírodou se uskuteční tuto sobotu se startem na dvou místech. Zájemci z Rokycanska to mají blíž k parkovišti u Ledného potoka mezi Strašicemi a Dobřívem se srazem v devět hodin. Další možností je od 15.00 bývalé cvičiště Felbabka. 

KDY: Sobota 6. června od 15 hodin 
KDE: Brdy
ZA KOLIK:

V Mešně pořádají nedělní pouť

Mší svatou začne v neděli po deváté hodině oblíbená pouť ve vesnici na jihu. Kostel se mimochodem stal před pěti lety majetkem obce. Víkendová událost v Mešně pak pokračuje pro domácí i přespolní návštěvou atrakcí kolotoče, houpaček a střelnice. Žízeň lze uhasit v hospodě Pohoda. 

KDY: Neděle 7. června od 9 hodin 
KDE: Mešno
ZA KOLIK: zdarma