Nyní se prezentuje s výstavou Meziprostor v rokycanské galerii Fouyer (Plzeňská ulice), a to až do 14. dubna. Při vernisáži byla vstupní hala zcela zaplněná návštěvníky, kteří si nenechali ujít zajímavé kompozice a obrazy. Navíc zatleskali malým zpěvákům ze ZUŠ Rokycany. Pedagog Jan Fraus doprovázel nadané svěřence Michala Bauera a Jakuba Kočku.

Zdroj: Deník/Václav Havránek

Audesová dnes přibližuje estetickou výtvarnou výchovu studentům Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany. Organizuje výstavy s mladými lidmi, když stála u kolébky jejich výtvarné skupiny MRK mrk. „Snažím se maximálně podporovat talenty a připravit je na zkoušky pro další studium. Pokud to čas dovolí, vedu i kurzy malování pro děti a dospělé," vyjádřila se dáma, která má enegie na rozdávání. Devátým rokem například ilustruje čokoládový adventní kalendář v rámci nadace Dobří lidé Česka.

Výčet expozic a děl Jany Audesové by zabral značný prostor. Má za sebou desítky tuzemských i zahraničních výstav, její práce zdobí interiéry peněžního ústavu v Rokycanech, ředitelství hrádeckých železáren nebo kavárny Metro v Karlových Varech. Kromě toho jsou její práce součástí soukromých sbírek od Evropy až po Ameriku a Austrálii.