ROKYCANY – V okresním městě pokračuje v sobotu 21. října mezi 9. a 14. hodinou oprava vozovky. Tentokrát na křižovatce ulic Raisovy a Kozlerovy, dále v ulicích Polní, Libušina a Josefa Knihy.

ZBIROH – Členové mysliveckého spolku Kvásek Zbiroh vyrážejí v sobotu 21. října na naháňku černé a vysoké zvěře. Žádají spoluobčany, aby nevstupovali mezi 8. a 15. hodinou do prostoru v okolí Hlavatice, Panelu, Malé Prahy a starého Zbiroha.

Tradiční drakiáda ve Vejprnicích na Plzeňsku 2022
Kornatičtí tancují v pyžamech a ve Zbiroze i Příkosicích létají draci

HOLOUBKOV – Kulturní výbor obce zve všechny děti na Holoubkovskou drakiádu. Uskuteční se v sobotu 21. října od 14 hodin na hasičském cvičišti. Včetně táboráku a každý účastník s drakem obdrží špekáček.

EJPOVICE – Taneční škola Sedlecký pořádá v sobotu 21. října od 20 hodin podzimní zábavu. Dějištěm bude sál restaurace U Salcmanů a o hudební doprovod se postará Plzeňský expres.

Na posvícení zvou o víkendu v Hůrkách
V Rokycanech tančí senioři. A pod Líšnou bude mše za myslivce a lesníky

BUŠOVICE – Zastupitelé obce mají dostaveníčko v pondělí 23. října. V sídle bušovického úřadu posoudí od 18 hodin v rámci veřejného zasedání spolupráci s Oseckou zemědělskou, vyhodnotí dotazníky, týkající se dětských skupin a určí hřbitovní poplatky.