Hned první zastávka u Budínů v Oseku byla podnětná. "Bereme noviny celá desetiletí a pokud to čas dovolí, pročteme je od první do poslední stránky. Jen ty reklamy mne občas štvou. Kdyby třeba ta obří firma se zahradní technikou a bazény nedávala tolik nabídky, mohla by zlevnit," vyjádřil se pan Josef a připojil námět, abychom se více věnovali průmyslu i zemědělství. Televizor v hodnotě deset tisíc korun přišel náramně vhod, neboť přístroj v obývacím pokoji vypověděl v prosinci službu. Sváteční dny strávili Budínovi u dcery na západě Slovenska a po návratu očekával syna s rodinou. Ze sousedních Volduch to má prakticky za rohem. Nemohli jsme odmítnout výtečná vosí hnízda či pracny, jenže ve stejné obci nás už čekala další výherkyně.

Ilustrační foto.
Plzeň má nejvíc svateb i rozvodů. Projděte si zajímavá čísla o našem okrese

Pokud i vy chcete mít spoustu výhod a stát se naším předplatitelem, je to jednoduché. Stačí kliknout SEM

Veronika Čadová si ´užije´ pět tisíc korun jen pár dnů. V lednu totiž slaví její dcerka 3. narozeniny a dostane domeček s postýlkou. "Rokycanský deník předplácíme minimálně pět let babičce a dědečkovi jako pozornost pod stromeček. Dávají přednost tištěnému vydání před internetem a nejprve hledají regionální informace. Věrnost se nám zkrátka vyplatila," svěřila se sympatická maminka.

Za posledním obdarovaným jsme vyrazili do Holoubkova. "Jde naši první větší výhru během devětapadesátiletého společného života. Znásobená tím, že přišla ve vánočním čase," svěřili se manželé Miloslav a Marcela Zajíčkovi. Získali deset tisíc korun a prý se hezky obléknou na diamantovou svatbu. Rokycanskému deníku jsou věrní desítky let, ještě od dob, kdy to byla Pravda, poté Nová Pravda a v roce 1994 se zrodil titul, který obyvatele Rokycanska provází prakticky každý den!

Výherců soutěže bylo mnoho. A hlavní cena? Sto tisíc v hotovosti. Vyhrál je Ferdinand Prášek z Klášterní Skalice na Kolínsku.