V osmnáct hodin dá dnes sudí Picek povel k zahájení přípravného utkání mezi fotbalisty FC Rokycany a juniory pražské Dukly. Dějištěm bude nový areál TJ Sokol Raková.

Pro tým z Husových sadů představuje čtvrteční prověrka nevšední konfrontaci s mladým a tudíž hodně běhavým protivníkem. Rokycany už prověřil Slavoj Mýto (FC vyhrál 3:2), Jiskra Domažlice (těsná prohra 0:1) a budoucí divizní soupeř z Klatov (rovněž nejtěsnější porážka 1:2 a konec pohárové cesty už v předkole).

Před výkopem divizní skupiny A (v sobotu 9. srpna od sedmnácti hodin doma se Zličínem) pojedou naši zástupci třikrát ven! O víkendu do Kolovče, uprostřed příštího týdne do Chotíkova a generálkou bude 2. srpna zápas ve Štěchovicích).

Junioři Dukly naopak v obci u Rokycan absolvují poslední prověrku před ligou, v níž startuje dvacet mužstev. Už v pondělí 28. července je v duelu o body na Julisce čeká Slovácko. Pražané ladili formu na soustředění a připsali si porážky s účastníky ČFL z Benešova i Převýšova. Zdolali ale minule vrstevníky Varnsdorfu 4:1.