VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kamery pohlídají v Přívěticích úřad

Přívětice - Předběžný rozpočet je plánovaný na dvacet tisíc korun. Obec nákup uhradí z rozpočtu

3.3.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Nepříjemný zážitek má za sebou představitelka Přívětic Marcela Judlová. Obecní úřad totiž navštívil muž, který se choval arogantně a neslušně. Zastupitelé se tak dohodli, že úřad budou hlídat kamery, aby tamější byli více chránění.

„Jednak chceme zřídit kamerový systém kvůli ochraně majetku a také nás samotných. Nedávno jsem měla nepříjemný zážitek s cizím pánem, který navštívil úřad," vysvětlila starostka Marcela Judlová. „Muž přišel v úředních hodinách, a to v době, kdy už byla tma. V budově jsem byla sama a on nás chtěl údajně proškolit. Chtěla jsem, aby se prokázal, ale neměl vizitky a razítko, které mi dal, mělo neplatné číslo," popisovala. „Požádala jsem ho tedy, aby opustil úřad a muž se choval arogantně a začal mě zastrašovat, že na mě podá trestní oznámení pro nedbalost. Dále pak, že mě nahlásí na ministerstvo vnitra," pokračovala Judlová. „Bylo to velmi nepříjemné shledání, a proto jsme se s kolegy předběžně dohodli, že kou- píme kamerový systém, který by nás hlídal," konstatovala. „Zajistit by jej měla firma, která se stará o naši počítačovou síť. Předběžný rozpočet je dvacet tisíc korun," vyčíslila Judlová. „Záznam z kamer by se měl uchovávat osmačtyřicet hodin. Bude-me tak chránění před nepříjemnými zážitky," uzavřela.

Starostka vše samozřejmě ohlásila Policii České republiky.

Autor: Jana Vaníková

3.3.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

PŘÍMO V PROSTORÁCH Probační a mediační služby Rokycany její vedoucí Zdeňka Blažková zodpovídala dotazy studentů Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Roman Hubník.

Hubník: Škoda první půle

Karolína Kapounová půjde poprvé k volební urně

Příkosice – V červnu bylo Karolíně Kapounové z Příkosic osmnáct let. Letos poprvé půjde k volbám. Osud republiky jí není lhostejný.

Desetičlenná komise velela Mýtu

Mýto - Bezmála dvanáct set oprávněných obyvatel mohlo odevzdat svůj hlas v Mýtě.

Raková jede do Mýta, Radnice do Strašic

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.

Nemocnice hledá šéfa představenstva

Rokycany – Rada Plzeňského kraje schválila vypsání výběrového řízení na obsazení předsedy představenstva společnosti Rokycanská nemocnice, a. s.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení