Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kvůli lávce přes řeku vyhlásí tři obce anketu

Němčovice – Zastupitelé se sešli poslední srpnový čtvrtek.

7.9.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační foto: Foto: Deník/Michael Lapčík


Schválili:
# Uzavření Smlouvy o dílo č. 2/2013 mezi obcí Němčovice a dodavatelem firmou Vlastimil Baborovský, Sedlecko, na výstavbu, montáž a dopravu 9 ks kotců pro psy, kterými bude rozšířen zdejší útulek. Částka za provedení díla je sjednána na 213 000 Kč včetně DPH, termín dodání díla do 15. října letošního roku. Úhrada bude provedena z dotace PK ve výši 200 000 Kč.
# Uzavření Smlouvy o dílo č. 3/2013 mezi obcí Němčovice a dodavatelem firmou Petr Staněk, Mlečice, na výrobu devíti kusů dřevěných zateplených bud pro psy, kterými bude rozšířen zdejší útulek. Částka za provedení díla je sjednána na 46 800 Kč včetně DPH, termín dodání díla do 15. 10.2013. Úhrada bude provedena z příspěvku MR ve výši 60 000 Kč.
# Uzavření kupní smlouvy mezi prodávající obcí Němčovice a kupující společností Becker Bohemia s.r.o., IČ 61776572, podle které se prodává speciální automobil MAN, rok výroby 1999 za částku 75 778 Kč včetně DPH.
# Uzavření Smlouvy o dílo mezi objednatelem obcí Němčovice a dodavatelem společností Becker Bohemia s.r.o., IČ 61776572 o zajištění komplexního odpadového hospodářství obce Němčovice, která se uzavírá na dobu určitou do 31. prosince 2014.
# Uzavření Smlouvy o bezúplatném převodu majetku mezi obcí Němčovice a ČR – Hasičským záchranným sborem PK na
1. Svářečku bodovou nožní BN 20-23,
2. Svářečku oblouk. JS 90,
3. Děrovadlo revolverové NDR 10B.
# Uspořádání adresné ankety, které se budou moci zúčastnit všichni vlastníci (spoluvlastníci) nemovitostí (chat, chalup, RD) ve správních obcí Kaceřov, Dobříč a Němčovice a budou moci odpovědět na anketní otázku: Souhlasíte s výstavbou lávky pro pěší přes řeku Berounku v lokalitě specifikované v projektové dokumentaci k územnímu řízení? ANO – NE.
Anketní lístky budou vydávat jednotlivé OÚ a předpokládaná doba trvání ankety bude jeden měsíc (předpokládá se říjen). Účelem je zjistit názor dotčených vlastníků objektů určených k trvalému bydlení, nebo k rekreaci.

Více v sobotním vydání.

Autor: Václav Havránek

7.9.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
1. B. ZŠ ulice Míru
5

Naši prvňáci ze Základní školy ulice Míru

Ilustrační foto.

Opustili nás

Michaela Janová napekla Zemanovi švestkové koláče

Břasy – Pro dnešní příjezd hlavy státu do Břas je vše nachystáno. Miloše Zemana přivítají odpoledne v letošní Vesnici roku Plzeňského kraje švestkovými koláči, přelitými mákem.

Kuželkáři zvládli drama s Interem

Rokycany – Kuželkářská interliga je o šesti elitních českých týmech mužů a stejném počtu mužstev ze Slovenska. Ti nejlepší z obou států se stávají mistry svých zemí. V Jiráskově ulici se v sobotu potkali obhájci titulů z uplynulé sezony.

Osmdesátiletý senior nesměl řídit. Dojel do hospody

Rokycany – Rokycanští policisté prověřují od pondělí jednání motoristy, který usedl za volat, aniž by směl řídit.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení