VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kytička ocenila své pracovníky

Zvíkovec - Zvíkovecký domov na oslavu pozval i přátele, aby jim poděkoval. Akce vyvrcholila koncertem Hudby Hradní stráže

19.7.2015
SDÍLEJ:

Kytička ocenila své pracovníky.Foto: Foto: Deník/Božena Šopejstalová

Kostel Nanebevzetí Panny Marie, kde se setkávali lidé už ve 14. století, se včera dopoledne zase zcela zaplnil. Pro svou velkou slávu si ho vypůjčil Domov Zvíkovecká kytička a pozval na ni i spoustu přátel zařízení.
Hlavním bodem programu bylo ocenění nejlepších pracovníků domova. Na vyhodnocení se podílely vedle samotných zaměstnanců i jeho klientky. „Každá napsala své mínění, nebo namalovala a tetičky jim k tomu dopsaly, co děvčata žádala," informovala ředitelka domova Jana Česká. „Musím říci že naše holky své rozhodování braly hodně zodpovědně a některé volbu dlouho zvažovaly. Mají ty, s nimiž jsou v neustálém kontaktu, opravdu rády," dodala ředitel-ka. To potvrdil i fakt, že obsazení většiny míst vyšlo nakonec přinejmenším duplikovaně. Zvítězily Olga Soukupová a Vladislava Kryštůfková– Hor-ková. O stříbro se dělí Eva Tö-rošová a Jana Vlčková. Bronz je Šárky Kryštůfkové. Největší ´tlačenice ´ ale vznikla na čtvrté pozici. Rovným počtem hlasů patří Jaroslavě Hejátkové, Daně Jandové, Dagmar Uhrové a Květoslavě Vondráč-kové. Všem Kytičky poděkovaly i vlastnoručně zhotovenými dárečky, nechyběly květy a stimul od vedení. „Za práci, během níž se děvčatům doslova dáváte, vám patří," konstatovala ředitelka. Vzápětí se ale se starostou městyse Petrem Uhrem pustila do dalšího děkování. Dobrým lidem, kteří domovu pomáhají. A řada to byla dlouhá. Však také díky nim získal domov třeba i první počin pro nákup nového velkého auta. Jedná se o peníze, jež si pro děvčata místo dárků k svému jubileu přála ředitelka Česká. Dohromady se tak povedlo dát 102 700 Kč a sbírka pokračuje. S prvním počinem včera přišel Václav Soukup z Metropolitní kapituly sv. Víta a že se připojí další, nebylo pochyb. „Jsme na náš domov a jeho úspěchy hrdí. Všichni, co v něm žijí, patří zkrátka mezi nás," konstatoval starosta Uher. „Z hlediska své profese spolupracuji s Kytičkou už dlouho. To, čeho se tu jeho vedení podařilo dosáh-nout, si zasluhuje obdiv," zaznělo i od Pavla Vlčka, vrchního komisaře Územního odboru PČR Rokycany, a plně se s ním shodovali i další.

Autor: Božena Šopejstalová

19.7.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Karolína Kapounová půjde poprvé k volební urně

V Mýtě byl opět vytvořen jediný okrsek pro téměř dvanáct set voličů. V místnosti tedy bylo zpravidla plno a zamířili sem na kontrolu i policisté.

Desetičlenná komise velela Mýtu

Raková jede do Mýta, Radnice do Strašic

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.

Nemocnice hledá šéfa představenstva

Rokycany – Rada Plzeňského kraje schválila vypsání výběrového řízení na obsazení předsedy představenstva společnosti Rokycanská nemocnice, a. s.

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

Debut v dresu plzeňské Škodovky si odbyl obránce Jakub Kindl.

AC/DC Špejbls Helprs zamíří v sobotu večer do Volduch

Volduchy – Fanoušci legendární skupiny AC/DC se chystají zítra do kulturního domu ve Volduchách.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení