„Do Brna jsme vyrazili v sobotu okolo poledne a směřovali jsme rovnou do Hustopečí," uvedl jeden z mirošovských fans Tomáš Šmíd. „Zde jsme měli zajištěné ubytování," vysvětlil. „V sedmnáct hodin už jsme byli nastoupení v Kajot Areně v Brně, abychom podpořili naši Škodovku," pokračoval Šmíd.

Utkání bylo však velmi napínavé. Nakonec se radovali hosté, když na konci vstřelil vítěznou branku Tomáš Vlasák. „Večer jsme také vítězství oslavili lahvemi místního vína," pochlubila se také fanynka Petra Hrabyková.

Druhý den však Mirošovští nelenili. „Vyrazili jsme na výlet po okolí, navštívili jsme vinařství Kolby v Pouzdřanech a také Mikulov a Lednici," vyjmenovával Šmíd. Odpoledne však začali další nervy v podobě druhého utkání. „Zápas se tolik nevydařil, utkání rozhodl jeden gól, ale hra byla velmi vyrovnaná. Na Moravu to však není poslední výlet. „V pátek se do Brna opět vrátíme a budeme doufat v postup Plzně," shodli se Vladimír Vaindl a Michal Forejt.

Dnes čeká Škodovku opět domácí utkání. Od 17.30 hodin hostí Kometu. Stav série je prozatím 2:2. Na Moravě by se tedy možná mohlo v pátek rozhodnout. Pokud ne, je tu 30. března sedmá bitva, a to v Plzni.

Ze středečního vydání Rokycanského deníku.