Devětadvacetiletý mladík, který skončil prvního května se šípem v hlavě v nemocnici, svůj boj prohrál. V pátek v odpoledních hodinách jeho život vyhasl.

Celá událost se odehrála první květnový večer. Mladý muž byl údajně okolo dvaadvacáté hodiny v garáži. Podle nepotvrzených informací s ním v inkriminovanou dobu byla další osoba.

„Muž měl šíp skrz lebku, od jednoho spánkového laloku k druhému. Když k němu dorazili lékaři, byl při vědomí, komunikoval, chodil, ale vzhledem ke stavu, který se mohl zhoršit, byl letecky transportovaný do Fakultní nemocnice v Plzni," popsal už před více než týdnem neobvyklý případ mluvčí záchranné služby Václav Ondra. Po několika dnech byl stav pacienta i nadále kritický. Dokonce se hovořilo o tom, že nejdůležitějších je deset prvních dnů po úrazu. Pak ale přišla tragická zpráva. „Muž na následky zranění v pátek v odpoledních hodinách zemřel," potvrdila informaci mluvčí policie Hana Kroftová.

Policisté zjišťují, jak se událost stala. Jednou z verzí je i sebevražda. „Případ je i nadále prověřován službou kriminální policie a vyšetřování v Rokycanech. Ve věci byly zahájené úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu účasti na sebevraždě," informovala Kroftová.

Vyšetřování je ale stále ještě na začátku. Jak tedy nakonec bude případ vyřešený, čtenářům přineseme.