VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Psí útulek využijí také Holoubkovští

Němčovice - Zastupitelé Němčovic při zasedání 21. 6.

29.6.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Zlata Měchurová

Schválili

# Aktualizovaný Plán společných zařízení Komplexní pozemkové úpravy v katastrálním území Olešná.

# Závěrečný účet obce za rok 2012 bez výhrad. Příjmy (v tisících): 7 382,9 Kč, výdaje 8 270,6 Kč. Výsledek 887,6 Kč.

# Uzavření Smlouvy o uzavření budoucí smlouvy o zřízení věcného břemene a smlouvu o právu stavby č. EP-12-0002314/VB/1, mezi obcí Němčovice a ČEZ Distribuce, a.s., na umístění nového betonového sloupu s venkovním izolovaným vedením NN na obecním pozemku č. 1277/2 v kat. území Olešná u Radnic. Věcné břemeno se zřizuje na dobu neurčitou a úplatně za jednorázovou částku 1800 Kč. Po přemístění sloupu bude možné rozšířit v tomto místě obecní komunikaci.

# Uzavření Smlouvy o spolupráci mezi obcí Němčovice a obcí Holoubkov. Předmětem je spolupráce při odchytu, dopravě, předávání, přebírání a zajištění pobytu toulavých a opuštěných psů v útulku v Němčovicích za úplatu.

# Úpravu rozpočtu obce č. 2 podle skutečnosti k VI/12 2013. Rozpočtové změny jsou uvedeny v příloze: Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu územních samosprávních celků, sestavený k 20. červnu.

# Žádost o splátkový kalendář platebního výměru č. 7/013 na místní poplatek podala M. K. na částku 15 000 Kč, kterou bude splácet v pravidelných měsíčních splátkách ve výši 3 000 Kč, přičemž poslední splátka v této výši bude zaplacena na účet obce dne 20. listopadu 2013.

# Žádost o splátkový kalendář platebního výměru č. 8/013 na místní poplatek podala D. P. na částku 8 268 Kč, kterou bude splácet v pravidelných měsíčních splátkách ve výši 1 000 Kč, přičemž poslední splátka ve výši 1 268 Kč bude zaplacena na účet obce dne 25. února 2014.

# Žádost o splátkový kalendář platebního výměru č. 9/013 na místní poplatek podala M. P. na částku 8 960 Kč, kterou bude splácet v pravidelných měsíčních splátkách ve výši 2 500 Kč, přičemž poslední splátka ve výši 1 460 Kč bude zaplacena na účet obce dne 25.října 2013.

# Provedení opatření pro zlepšení parametrů odvodňovacího žlabu do obecní kanalizace v části Zahradní ulice a to na základě stížnosti manželů E. z Prahy, kteří zařízení kritizují a považují je za chybné. Jejich dopis zastupitelstvo obce projednalo a pověřili starostu, aby v této věci se stěžovateli dále jednal.

Více v sobotním vydání Rokycanského deníku.

Autor: Václav Havránek

29.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Bývalý policista Karel Suchý je nevinný

PŘÍMO V PROSTORÁCH Probační a mediační služby Rokycany její vedoucí Zdeňka Blažková zodpovídala dotazy studentů Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

Karolína Kapounová půjde poprvé k volební urně

Příkosice – V červnu bylo Karolíně Kapounové z Příkosic osmnáct let. Letos poprvé půjde k volbám. Osud republiky jí není lhostejný.

Desetičlenná komise velela Mýtu

Mýto - Bezmála dvanáct set oprávněných obyvatel mohlo odevzdat svůj hlas v Mýtě.

Raková jede do Mýta, Radnice do Strašic

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení