Položit květinu a rozloučit se s ním přišli spolužáci, kamarádi, přátelé, učitelé, judisté a další sportovci, ale i skauti, u nichž si dle slov otce Honza vytvaroval charakter ve svědomitého a samostatného člověka.

Jeho vášní se však stal sport. O Honzovi jsme toho v posledních dvou letech v rámci sportovního zpravodajství napsali hodně, a zcela právem. Ctižádostivý sportovec, jehož největším parťákem a vzorem byl jeho otec Martin, sbíral v judistickém světě jeden úspěch za druhým. Hmatatelné i jiné trofeje. Medaile, poháry, ale i zkušenosti a uznání od svých soupeřů i rivalů. Bohužel svůj nejtěžší boj prohrál. „Dožil se pouhých patnácti let, přesto toho za svůj krátký život dokázal víc než kdokoliv jiný. Díky své povaze a duši bojovníka chtěl vždycky vyhrávat, což se mu velice často dařilo. Svůj poslední boj ale prohrál. Byl to boj o život. Jako zanícený judista by se chtěl rozloučit judistickým zvoláním REJ!,“ uvedl jeho otec Martin, který je na svého syna právem pyšný.

Není tak divu, že díky tomu, co dokázal a jaký byl, měl Honza mnoho přátel a známých, kteří ho přišli vyprovodit na poslední cestu. Mnozí již před začátkem obřadu neudrželi slzy.

Smutnou dohru mají květnové motokrosové závody ve Stříbře. Daniel Mísař podlehl zraněním způsobeným pádem.
Stříbrská bestie si vybrala krutou daň. Motokrosař Daniel Mísař po pádu zemřel