„Po vedoucí brance jsme měli hru pod kontrolou. Pomohlo nám samozřejmě i vyloučení hráče Hapoelu v závěru prvního poločasu," uvedl po zápase kouč Viktorie.

Plzeňského trenéra potěšilo nejen výrazné vítězství jeho svěřenců, ale i předvedená hra. „Musím mužstvo pochválit za bezchybný výkon. Jsem také rád, že jsme po delší době vstřelili v zápase více než jednu branku. Divákům se utkání líbilo, což ocenili po utkání dlouhotrvajícím potleskem," řekl spokojený trenér Vrba.

Kouč Viktorie přiznal, že i jeho překvapilo vítězství Coimbry doma nad favoritem skupiny Atlétikem Madrid. „Asi bychom byli spokojenější, kdyby ten zápas vyšel výsledkově pro nás lépe. Na druhou stranu kdyby mně někdo řekl, že po čtyřech kolech budeme mít ve skupině devět bodů, tak bychom byli také spokojeni. Rozdáme si to o dvě postupová místa společně s Atlétikem a Coimbrou," konstatoval Pavel Vrba.

Smutný byl po utkání jeho protějšek, trenér Hapoelu Josef Abuksis. „Z naší strany to byl špatný zápas. Porážkou jsme ztratili šanci na postup," prohlásil trenér izraelského týmu.

A jaké šance na postup ze skupiny dává kouč Hapoelu plzeňské Viktorii? „Přiznám se, že v této chvíli to není to, na co bych zrovna myslel. Ale když se mě ptáte, tak vám odpovím. Viktoria do druhého kola postoupí, podle mne má lepší mužstvo než Coimbra," dodal Josef Abuksis.