Pak přijdou na řadu jitrnice i jelita a v neděli menu doplní tlačenky. Vepřové hody zkrátka lákají a je doporučena rezervace míst (přímo v pivnice nebo na telefonu 775 560 421).

KAŘÍZEK - Pro děti z Mýta i okolních obcí je určena sobotní drakiáda na ploše v Kařízku. Akci pořádají od 14 hodin tamní letci ve spolupráci se školou a vedením města. Občerstvení, soutěž o nejhezčího draka i příznivý vítr jsou zajištěné.

MIROŠOV - Sokolský sklípek v centru Mirošova je dnes od 21 hodin dějištěm produkce hudební skupiny Sifon originál. Produkce potrvá čtyři hodiny a dodejme, že na sobotu 19. listopadu je kapela objednaná v Rakové.

Firma hospodaří na 4600 hektarech a má bezmála sto pracovníků
FOTO, VIDEO: Kladrubští zemědělci představili automatické pomocníky

KLABAVA - Oblastní výstava německých ovčáků se uskuteční dnes v areálu klabavských kynologů. Po ranní přejímce čtyřnohých přátel následuje v devět hodin zahájení a vzápětí posuzování ve třídách (od dorostu po veterány).

Zítřek je rovněž od 9 hodin o bonitaci tohoto plemene a psům se jako dnes věnuje rozhodčí František Matouš.

PŘÍKOSICE - Rušno bude dnes v Příkosicích i jejich okolí. Dopoledne vyrážejí myslivci ze spolku Hubert na naháňku zvěře, takže návštěvníci lesa se musí mít na pozoru.

Večer bude relativně bezpečněji v kulturním domě. Posvíceneckou taneční zábavu doprovodí od 20 hodin Robert Jíša Band.