Rozhodující gól zápasu vstřelil stoper Lukáš Hejda zhruba čtvrt hodiny před koncem zápasu.Trenér Adrian Guľa zareagoval na dvě porážky v řadě před reprezentační pauzou (v Alkmaaru a v Liberci), když nechal sedět nevýrazného kapitána Jakuba Brabce a středopolaře Pavla Buchu. Místo nich hráli Luděk Pernica a Miroslav Káčer. Kapitánskou pásku navlékl David Limberský.

První šanci zápasu měl nový muž v sestavě Káčer, jeho střelu však mladoboleslavský gólman Mikulec vyrazil.
Viktoria se dočkala ve 21. minutě, kdy Káčer odcentroval a Jean-David Beauguel hlavičkoval za záda Mikulce, který do souboje s útočníkem Plzně přišel pozdě – 1:0.

Ve 28. minutě celá Doosan Arena vstala a tleskala na počest nedávno zesnulého Mariana Čišovského, jehož dres s číslem 28 bude navždy vyřazen.

Finále mezinárodního tenisového turnaje juniorů a juniorek.
Vítězka turnaje Ex Pilsen v devíti letech věnovala Plíškové plyšáka

Boleslav srovnala z první vážné šance. Po půl hodině hry Pernica neuhlídal Maška, který trefil z voleje Budínského centr k pravé tyči – 1:1.

Viktoria měla v první půli převahu, ale Kopic ani dvakrát Káčer neuspěli.

Také ve druhé půli Plzeň svého soupeře tlačila. Převahu korunovala až ve 74. minutě gólem Hejdy, který na zadní tyči v pádu usměrnil hlavou míč do boleslavské branky, před níž centroval Ba Loua.

Fotbalista amerického FC Dallas Zdeněk Ondrášek posílí FC Viktorii Plzeň. Zámořský klub včera večer středoevropského času oznámil dohodu o přestupu s Viktorií Plzeň. Jedenatřicetiletý reprezentační útočník přezdívaný Kobra natočil pro web fotbalového Dallasu rozlučkové video, v němž poděkoval spoluhráčům, lidem z klubu a fanouškům. Ondrášek klubovému webu sdělil, že v jeho rozhodování hrála roli rodina, která je pro něho více než fotbal. Rodák ze Strakonic hrál za žáky dva roky ve Stříbře.