Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zastupitelé prodali motorový člun

Němčovice - Ve čtvrtek 30. května jednali zastupitelé Němčovic. Obyvatelé obce mohli zasedání sledovat v přímém přenosu prostřednictvím speciální internetové sítě. Zde jsou oficiální závěry. Zastupitelstvo obce

1.6.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Schvaluje

# Uzavření Kupní smlouvy na prodej motorového člunu s přívěsem ve vlastnictví obce za částku 65 000 Kč ing. H. Š. z obce Psáry.

# Úpravu rozpočtu č. 1 podle skutečnosti k V/12 2013. Rozpočtové změny jsou uvedeny v příloze: Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu územních samosprávních celků, sestavený k 30. květnu letošního roku.

# Obecně závaznou vyhlášku obce číslo 3/2013, Požární řád obce, která zároveň ruší a nahrazuje vyhlášku číslo 3/2003.

Souhlasí

# S postupem ve věci nově položených žlabovek podél místní komunikace v Zahradní ulici vedle dřevěného plotu, které jsou podle geodetického vyměření severní hranice pozemku pč. 202/3 na pozemku manželů E. z Prahy. Jedná se o zábor pozemku o celkové výměře 52 metrů čtverečních dle GP.

Žlabovky byly položeny pro odvod vody, která přitékala ze zahrady manželů E. a dále zatékala do objektů dvou rodinných domů, kde působila jejich majitelům škodu. Starosta požádal vlastníky pozemku o vyjádření k této věci s tím, že v úvahu připadá možnost odkoupení části tohoto pozemku obcí, nebo uzavření smlouvy o zřízení věcného břemene na průchod žlabovek pro zajištění soustředěného odtoku vody z jejich pozemku a z místní komunikace.

# S postupem při schvalování zprávy auditora a závěrečného účtu hospodaření obce v roce 2012.

Zastupitelstvo se se zprávou seznámilo, dokument je k nahlédnutí na úřední desce a na webových stránkách obce, přičemž po uplynutí povinné lhůty pro zveřejnění, bude na příštím jednání zastupitelstva předložen závěrečný účet obce za rok 2012 ke schválení.

Autor: Redakce

1.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
K VEČERNÍMU TRÉNINKU  v Lucernu nastoupil s krytem na obličeji i David Limberský, podle slov trenéra Pavla Vrby však k utkání nominován nebude.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

1. B. ZŠ ulice Míru
5

Naši prvňáci ze Základní školy ulice Míru

Opustili nás

Rokycansko - V minulém týdnu nás opustili další občané

Michaela Janová napekla Zemanovi švestkové koláče

Břasy – Pro dnešní příjezd hlavy státu do Břas je vše nachystáno. Miloše Zemana přivítají odpoledne v letošní Vesnici roku Plzeňského kraje švestkovými koláči, přelitými mákem.

Kuželkáři zvládli drama s Interem

Rokycany – Kuželkářská interliga je o šesti elitních českých týmech mužů a stejném počtu mužstev ze Slovenska. Ti nejlepší z obou států se stávají mistry svých zemí. V Jiráskově ulici se v sobotu potkali obhájci titulů z uplynulé sezony.

Osmdesátiletý senior nesměl řídit. Dojel do hospody

Rokycany – Rokycanští policisté prověřují od pondělí jednání motoristy, který usedl za volat, aniž by směl řídit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení