Když se probral, bylo již zavřeno, a tak se obsloužil sám a navíc ukradl peníze a další věci. K tomu už mu ale přibyla další obvinění z krádeží.

Slivoň 11. dubna v restauraci v Sušici popíjel alkohol, v jedné místnosti usnul a vzbudil se v okamžiku, kdy byla uzavřena. V restauraci odcizil různé nápoje, potraviny, přenosný reproduktor, kapesní nůž, vypil několik nápojů, vzal finanční hotovost z kasičky a ohřál si pizzu, kterou snědl. Snažil se dostat i do dalších zařízení, kde byly peníze. Pomocí nalezeného klíče si nakonec odemkl dveře hospody. Při odchodu je opět uzamkl a odešel. Ve výpovědi uvedl, že chtěl věci vrátit, ale už to nestihl, jelikož si pro něj přišla policie.

K tomuto činu mu přibyla ale ještě krádež, která se odehrála 17. června, kdy v sušické škole vstoupil do kanceláře a z peněženky ženě ukradl 850 Kč a odešel.

Ilustrační foto
Vozidla se proháněla po parkovišti i ulicích Klatov, lidé si stěžovali na hluk

Krádeže spáchal i přesto, že byl již předtím odsouzen za přečin krádeže.

Nic z toho, co je mu kladeno za vinu, ale nepopíral. „Přiznávám u obou případů vinu,“ řekl Slivoň, kterého k soudu v Klatovech přivedla eskorta, jelikož je v současné době ve vazbě v Hradci Králové, kde byl na počátku srpna odsouzen rovněž za krádež na sedm měsíců nepodmíněně ve věznici s ostrahou.

Jelikož ale ještě rozsudek nenabyl právní moci, bylo hlavní líčení odročeno na 7. září.

Dle slov Slivoně ale ani tak nejde o poslední prohřešek, měl totiž ještě ukrást další peníze bývalému zaměstnavateli.