U Kakejcova se řidič nevěnoval plně řízení a skončil mimo vozovku. „Při dopravní kolizi utrpěl motorista lehké zranění a následně byl převezen do rokycanské nemocnice. Škoda byla vyčíslena na třicet tisíc korun,” informovala mluvčí policie Dana Ladmanová. U nehody zasahovali profesionální hasiči z Rokycan a Mirošova. „Na místě byly odstraněny uniklé provozní kapaliny,” sdělila mluvčí Hasičského záchranného sboru Alena Marešová.

Patnáct minut po dvanácté hodině jednotky z Rokycan a Hořovic vyjížděly na padesátý kilometr dálnice D5 směr Praha u Mýta. „Devětadvacetiletý cizinec s vozidlem Peugeot se plně nevěnoval řízení, dostal smyk a přejel do protisměru. Vozidlo se přetočilo na střechu a zpět na kola,” konstatovala Ladmanová. „Hasiči po příjezdu pomocí hydraulické techniky vyprostili z havarovaného vozu spolujezdce, který byl předán do péče zdravotníků,” doplnila Alena Marešová. „Při kolizi byl zraněn jeden z pasažérů, jenž byl záchranáři převezen na chirurgii do Rokycan,” sdělila mluvčí Zdravotnického záchranného systému Lenka Ptáčková. Dechová zkouška na alkohol byla negativní. „Škoda na vozidle činila padesát tisíc korun,” dodala Ladmanová.
Policie nejen s ohledem na zmíněné události apeluje na řidiče, aby s blížícím se zimním obdobím zvýšili opatrnost na vozovkách a věnovali se naplno řízení.