Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Rokycansko

17.9.2017

FOTO: Rokycany tleskaly Korytárovi i Sedláčkovi

Rokycany - Do kabátů a bund zahnalo ve čtvrtek večer počasí účastníky slavnostního banketu k Setkání pod rokycanskou věží. Uskutečnilo se na nádvoří radnice i s účastí hostů z kraje, zástupců obcí okresu, partnerských německých měst a samozřejmě sponzorů celého dění.

16.9.2017

K uzavření Havlíčkovy ulice dojde od pondělí do 16. 11.

Rokycany – V souvislosti s rekonstrukcí kanalizace a vodovodu dochází k úplné uzavírce Havlíčkovy ulice, a to v úseku od křižovatky ulic Smetanova – Gottliebova až ke křižovatce s ulicí Míru.

16.9.2017

Vodáci z DDM uzavřou sezónu

Rokycany – Jen proudy vody a mráz by mohly podle šéfa DDM Rokycany a vodáckého oddílu Karla Vodičky zabránit tomu, aby zítra ve 13 hodin nezavíral s patnácti svěřenci a dalšími vedoucími Berounku.

15.9.2017

Územní plán zaplnil Střelnici

Rokycany – Zdánlivě nezáživný dokument, jímž je územní plán města, dokázal ve středu večer zaplnit sál Střelnice.

15.9.2017

Běžci v Husových sadech zítra podpoří Týnku

Rokycany – Skupina Spartan Race Training Group Rokycany pořádá zítra v Husových sadech charitativní běh pro Týnku.

15.9.2017

Fantlová okouzlila na dvě stě posluchačů

Rokycany – Oslavu svátku okresního města vlastně už ve středu večer zahájilo nevšední povídání.

14.9.2017

Střípky mobility se konaly už pošesté

Rokycany - Včera, od 9.30 hodin, patřilo nádvoří rokycanské radnice akci Střípky mobility. Účastnila se jí řada zájemců, kteří řeší problémy s mobilitou.

14.9.2017

Hlohovičtí chtějí koupit areál zemědělců

Hlohovice – Představitelé Hlohovic by rádi zvelebili obec. Na včerejším zastupitelstvu projednávali možnost převodu areálu Kladrubské a. s. do majetku obce.

13.9.2017

Procházkův memoriál je spojen se železnicí

Kříše – Memoriál Vladimíra Procházky se koná tuto sobotu od 13 hodin. Už 33. ročník hasičské soutěže obsahuje několik disciplín v Břasích, Kříších, Vranovicích, Stupně, Radnicích a Přívěticích.

13.9.2017

Kařezští začali s hasičárnou za 14 milionů

Kařez – Dlouho očekávaná a připravovaná výstavba hasičárny v Kařezu se rozběhla.

13.9.2017

Tláskalová ze zbirožské školy je v semifinále

Zbiroh – Andrea Tláskalová patří mezi ty učitele zbirožské ZŠ J. V. Sládka, díky nimž má škola za sebou už dlouhou řádku úspěšných projektů.

12.9.2017

U Rakováčku vadí vysoká tráva

Rokycany – Vysoká tráva parku U Rakováčku je předmětem neustálé diskuse.

12.9.2017

V Nevidě zářili domácí muži i ženy z Mirošova

Nevid – Sportovní areál v Nevidě byl v neděli dějištěm soutěže v požárním sportu.

11.9.2017

Den shybů oslovil také profesionální hasiče

Rokycany – Celosvětový charakter měl sobotní Den shybů. Na street workoutovém hřišti za bazénem v okresním městě přilákal třicítku siláků.

11.9.2017

Tandem v krajském přeboru opět vítězil

Rokycansko – Teplotně nadprůměrná sobota vyzněla stoprocentně pro okresní duo ve fotbalovém krajském přeboru mužů. Máme pro vás i další aktuální výsledky!

11.9.2017

Školka v Čechově ulici funguje do 16 hodin

Rokycany – Sociální síť plní debata k otevírací době v Mateřské škole Čechova ulice. Vyvolala ji změna provozu, nyní odpoledne ohraničená 16. hodinou. Na situaci jsme se blíže podívali.

11.9.2017

Zdenka Fantlová vypráví na radnici

Rokycany – Ve středu si lze poslechnout poutavé vyprávění čestné občanky města Zdenky Fantlové. Ženy, která přežila několik koncentračních táborů. Síla a vůle žít ji neopustila ani tehdy, ani později.

10.9.2017

Svatební pochod zněl pro Janu a Matěje

Rokycany - Netradiční páteční termín si zvolily dva novomanželské páry. Vybraly si k tomu obřadní síň rokycanské radnice, kde před ně předstoupil starosta Václav Kočí. 

9.9.2017

Rondo obaly uspořádaly škatulkiádu

Zaměstnanci ejpovické společnosti Rondo Obaly i jejich rodinní příslušníci si na akci s příznačným názvem Škatulkiáda užili přátelské posezení s hudbou i občerstvením.

9.9.2017

Rokycanský bazén plní začátečníci

Rokycany – Už zase je možné v ulicích potkávat děti z mateřinek s batůžky na zádech. V doprovodu učitelek míří do krytého bazénu na plavecký výcvik.

9.9.2017

Rokycany řeší územní plán. Zvou veřejnost na Střelnici

Rokycany – Město zahájilo v současné době veřejné projednávání nového územního plánu. Další schůzka se koná ve středu 13. září od šestnácti hodin v sále restaurace Střelnice.

8.9.2017

Muzeum dr. B. Horáka nabízí komentované akce

Rokycany – Během nedělního odpoledne prohlídku Muzea dr. B. Horáka zájemcům zpestří komentovaná prohlídka dočasné expozice Vlakem do světa.

8.9.2017

Siláci mají sraz u plaveckého areálu

Rokycany – Už potřetí se Rokycany připojují k 3. ročníku celosvětově organizované akce World Pull-Up Day. Jeho dějištěm se zítra stane workoutové hřiště pod Strání, vedle plaveckého areálu.

8.9.2017

Investoři z Volduch oslovili úředníky

Volduchy – Vážená redakce, dovolte, abychom zareagovali na dopis Františka Vraštila, který byl otištěn v Rokycanském deníku v sobotu 2. září a týkal se situace kolem opravy silnice III/2328 v intravilánu obce Volduchy.

7.9.2017

Zvíkovec otevře novou poštu

Zvíkovec – Druhým týdnem už se občané Zvíkovce smiřují s tím, že jim neslouží pošta. Stav se změní v pondělí 11. září.

6.9.2017

V Jeřabinové se ujali vlády stavebníci

Rokycany – Drobnější změny, typické pro začátek školního roku, jsou – a ještě dlouho budou – ve Střední škole Jařabinová citelnější. Jednak kvůli počtu žáků, ale i co se stavebních změn týče.

6.9.2017

Papáto Café nadchlo borščem gurmány

DÁMSKÉ OSAZENSTVO PapáTo café vyrazilo z rokycanské ulice Míru na nádvoří plzeňského pivovaru. Konal se zde další ročník populárního festivalu polévek.

5.9.2017

Ráček v Rakové oslavil třetí narozeniny

Raková - Mateřská škola ráček v Rakové zahajovala včera ráno nový školní rok slavnostně. Uplynuly už tři roky od jejího otevření. Při této příležitosti nechyběl krásný dort.

5.9.2017

Zebra doprovodila včera ráno rokycanské školáky

Rokycansko – Včera se mohli opět kluci a holky setkat na přechodu pro chodce s policisty. Na Rokycansku se koná každoročně realizovaný projekt s názvem Zebra se za tebe nerozhlédne.

5.9.2017

Gymnazisté vyrážejí na poznávací kemp

Rokycany – Začalo se, lavice škol zaplnili žáci. Někde sice ne tak úplně, třeba v SOŠ, která tvoří jeden celek s gymnáziem, dostala před hlediskem naplněné třídy přednost výuka. První třída ekonomické lycea zahájila včera s deseti žáky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení