VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Rokycansko

27.1.2018

Rokycansko dalo přednost Zemanovi

Rokycansko - Také voliči ve druhém nejmenším okrese České republiky dali ve druhém kole voleb přednost stávající hlavě státu.

27.1.2018

Komisaři mají na hodinu pouhých jedenáct korun

Rokycansko – V rozpacích zůstali představitelé měst a obcí okresu před II. kolem prezidentské volby. Břeclavská tiskárna pro něj vytiskla 10,5 milionu sad hlasovacích lístků. Přestože se utkávají pouze dva kandidáti, obdržely komise opět všech devět jmen.

27.1.2018

Rokycanští vydali 205 průkazů

Rokycansko – Zdaleka ne všichni půjdou odvolit v místě svého bydliště.

26.1.2018

Klabavští se sejdou při masopustu

Klabava – Masopust je tu. V podání Klabavských se uskuteční už tuto sobotu. Pořádá ho TJ Sokol a zve všechny, v maskách i bez nich, do masopustního průvodu, který projde vesnicí.

26.1.2018

Připraveno je opět 101 okrsků

Rokycansko – Komisaři jsou ve střehu, místnosti vybavené v souladu se zákonem. Nic nebrání tomu, aby druhé kolo volby hlavy státu mohlo odstartovat.

25.1.2018

Studii parkování v centru Rokycan lze připomínkovat

Rokycany – Představitelé města na pondělním setkání v Trianě prezentovali studii parkování v centru. Téma vyvolalo velký zájem.

25.1.2018

Škola v ulici Míru přitvrdila. Rodiče musí zvonit a čekat

Rokycansko – Bezpečnost dětí ve školách neberou představitelé devítiletek na lehkou váhu. V rokycanské ulici Míru nedávno opatření ještě zpřísnili.

25.1.2018

Lhotka je Zemanova, Chlum fandí Drahošovi

Radnicko – Druhé kolo výběru hlavy státu je za dveřmi. Před čtrnácti dny na Rokycansku zvítězil nynější prezident, ale přesto se ve výsledcích dala nalézt zajímavá data. Za těmi nejkřiklavějšími jsem se vydal do vesniček za Radnicemi. Dopoledne, a tudíž s vědomím, že narazit na člověka tu bude možná složité…

24.1.2018

Rokycanští volají po parkovacím domě

Rokycany – Na parkování aut jsou města dnes krátká. Nedostává se místa. „Rokycany si proto nechaly zpracovat studii, která postihuje vytíženost jednotlivých oblastí a návrhy, jak by se dalo postupovat. Každopádně jde o běh na dlouhou trať,“ uvedl místostarosta Jan Šašek.

24.1.2018

Děvčata ze SŠ Jeřabinová soutěží v Plzni

Rokycany - V pátek se v krajské metropoli uskuteční oblastní kolo soutěže Region 2018. Oslovilo i žákyně Střední školy Jeřabinová.

24.1.2018

Řidiči okusili obousměrný provoz v Havlíčkově ulici

Rokycany – V centru okresního města došlo k další změně dopravního režimu.

23.1.2018

Naši prvňáci ze ZŠ Ejpovice, ZŠ Veselá a ZŠ Cheznovice

Rokycansko - Ve středu 24. ledna najdete v Rokycanském deníku prvňáky ze ZŠ Ejpovice, ZŠ Veselá a ZŠ Cheznovice. Nezapomeňte si koupit noviny.

23.1.2018

Carcassonne bavilo aktéry turnaje skautů

Rokycany – Skauti ze střediska Rarášek Rokycany pozvali vyznavače oblíbené stolní hry Carcassonne na turnaj.

23.1.2018

FOTO: Fotbalisté FC Rokycany uvedli do síně slávy Maška i Jedličku

Rokycany – Místo kopaček naleštěné polobotky a smokingy výměnou za propocené dresy.

22.1.2018

Medaile kuželkářům uniká

Rokycany – Na čtyřdráze SKK v Jiráskově ulici se v sobotu bojovalo třikrát o republikové body. V případě prvního celku mužů dokonce o ty mezinárodní, neboť startovala odvetná část interligy!

22.1.2018

Bušovičtí hasiči loni zvládli sedm zásahů

Bušovice – K pilířům společenského dění v Bušovicích se řadí dobrovolní hasiči. Kromě toho je jejich 24členná výjezdová jednotka maximálně akceschopná.

22.1.2018

Po zesnulém Mykolovi zůstala žena a dva sirotci

Volduchy –Tragická smrt ukrajinského dělníka Mykoly Shuruty nenechala lhostejné představitele Charity a Diakonie ČCE – Západ.

22.1.2018

Hrádečtí hasiči získali nové evakuační auto

Hrádek – Volkswagen Transporter je novým přírůstkem vozového parku Sboru dobrovolných hasičů Hrádek. V sobotu byl devítimístný automobil poprvé představen veřejnosti.

21.1.2018

Hurt dominoval v hrádeckém Betonu

Hrádek – Festival O mistra mariáše Rokycanska láká stále více milovníků této karetní hry. K šestému pokračování zimního seriálu jich do hrádeckého Betonu dorazilo třiapadesát.

21.1.2018

Břasy při úklidu sněhu pečují o čtyři satelity

Břasy – První větší sněžení tento týden už prověřilo preventivní opatření obcí a měst.

20.1.2018

Hrdiny lze nominovat do 10. 2.

Rokycansko – Plzeňský kraj vyhlásil Cenu hejtmana za záchranu života. Obyvatelé regionu mohou do 10. února zasílat na Krajský úřad nominace za uplynulý rok.

20.1.2018

Starší dorost DDM obuje brusle dvakrát

Rokycansko – Hokejová ruleta se opět roztočila a rušno bude i na našem zimním stadionu.

20.1.2018

Zbirožští hasiči likvidovali tři nebezpečné stromy

Zbiroh – V rámci odborného výcviku pomáhají zbirožští hasiči také svému okolí. Ve městě je totiž pár nebezpečně nakloněných stromů, které potřebují porazit.

19.1.2018

Rokycanští silničáři pomáhají také v Plzni

Rokycany – Zledovatělý povrch se přes pozdější oteplení místy držel ještě v poledne. Tam, kde obce nezvládly rychle posyp cest, lidé nejen zrána pořádně klouzali. Výjimkou nebylo Jižní předměstí okresního města.

19.1.2018

Svatby v Rokycanech jsou kvůli volbám až od února

Rokycany – Svatebčané, kteří chtěli v obřadní síni rokycanské radnice uzavřít sňatek v lednu, mají smůlu. Svatební obřady se nekonají kvůli dvěma kolům prezidentských voleb.

18.1.2018

Zbirovia Zbiroh rozšiřuje sortiment

Zbiroh – Jedna z vlajkových lodí někdejší průmyslové výroby Rokycanska – Zbirovia Zbiroh – nabírá čerstvý vítr do plachet.

18.1.2018

Větší parkoviště u bazénu naráží na milionový výdaj

Rokycany – Okresní město plánuje v letošním roce také rozšíření parkoviště u plaveckého bazénu.

17.1.2018

Přeliv v Mýtě obsadili stavaři

Mýto – Oprava bezpečnostního přelivu Hutnického (pro místní spíše Podmýtského rybníka) začala.

17.1.2018

V Borku se stavebníci neshodli na komunikaci

Rokycany – Úředníci rokycanské radnice se stali zprostředkovatelem setkání mezi částí majitelů nemovitostí v Borku. Původní vlastník tam území rozdělil na parcely a prodal.

16.1.2018

Vranovický pohádkový areál je plný jehňátek

Vranovice – Jen zdánlivý klid panuje v Pohádkovém statku uprostřed Vranovic.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT