ROKYCANY - Galerie Fouyer na okraji Rokycan (přesněji v Plzeňské ulici směrem Ejpovice) je ve středu 22. června večer dějištěm mimořádného hudebního zážitku. Od devatenácti hodin se tu představí pěvecký sbor Armonia, vystupující pod křídly umělecké školy.

ZBIROH - Ve vestibulu zbirožského muzea můžete od pátku 24. června navštívit výstavu věnovanou období, kdy bylo zbirožské panství ve správě šlechtického rodu pánů z Lobkovic. Lobkovicové vlastnili Zbiroh téměř celé šestnácté století a zanechali zde nesmazatelné stopy. Druhá část expozice přibližuje osudy hejtmanů, kteří v sedmnáctém století spravovali panství Zbiroh, Točník a Králův Dvůr. Výstava je přístupná denně s výjimkou pondělí až do 30. září.

ROKYCANY - Skateboardisté z Rokycan a okolí našli nové působiště. Z několika variant zvítězil prostor při obchvatu směrem Hrádek, kde vyznavačům odvětví vadí jen vzdálenost z centra města a absence sociálního zařízení. Přesto je areál denně plný jezdců na prkýnkách a nejinak tomu bude dnes odpoledne. Program začíná ve 14 hodin, ovšem atraktivní soutěže (street contest, hippie jump, atd.) přijdou na řadu až kolem 17. hodiny. S tím, že občerstvení i hudební doprovod jsou zajištěné!

ROKYCANY - Meditace, vhodná pro pokročilé návštěvníky, ale i začátečníky, se uskuteční pozítří v centru okresního města. Přesněji v prostoru bývalých Masných krámů, kde dnes sídlí galerie V Brance. Akce pro osobní rozvoj a uzdravení začne úderem osmnácté hodiny.