Na start všech závodů postavilo 114 běžců, z toho 53 dětí a 61 účastníků hlavního závodu na šest kilometrů.

Vítězi jednotlivých dětských kategorií se stali Lukáš Polák z Plzně, Ester Paimová (SKSporting Příbram), Pavel Wendler (AC Falcon Rokycany), Erika Paimová (SK Sporting Příbram), David Trnka (AC Falcon Rokycany), Ella Poláková (AK Škoda Plzeň), Tomáš Minařík (AC Falcon Rokycany), Eliška Palková (Střela Žebrák), Tomáš Petrovický (AC Falcon Rokycany), Eliška Volfová (TJ Sokol SG Plzeň – Petřín) a Simona Šmídová (AK Škoda Plzeň).

V hlavním závodě zvítězil s velkým náskokem Josef Šimsa ml. (AC Falcon Rokycany). Triumfoval v novém traťovém rekordu 21:46 minut. Na druhém místě doběhlv čase 22:47 min Daniel Kraus (Progress Plzeň) a na třetím místě v čase 23:26 Jiří Rosol (LokoBeroun).

Krajská liga, 9. kolo: HC Klatovy (na snímku hokejisté v bílých dresech) - HK Rokycany.
Hokejisté HK Rokycany nepodcenili Apollo Kaznějov

Nejrychlejší ženou (v absolutním pořadí celkově osmá) byla v novém traťovémrekordu v čase 26:22 min Blanka Šindelářová z Blovic. Druhá skončila v čase 26:42 min Barbora Šturmová z Forrest Gump Teamu a třetí v čase 28:36 min Magdalena Slunečková (AC Falcon Rokycany).

Jednotlivé věkové kategorie vyhráli Josef Šimsa ml., Tomáš Dvořák z Kladna, Jiří Rosol, Jiří Vrabec z Plzně, Josef Navrátil (SK Stránčice), Magdalena Slunečková, Barbora Šturmová, Blanka Šindelářová a Míša Ludmila Kubíková (TJ Sokol Touškov).

Zástupci našeho okresu ale s ohledem na blízké dějiště akce hýbali i dalším pořadím. Celkově třináctý byl Šimsa senior, patnáctý Jiří Pešta (Ejpovice) a hned za ním Roman Sladký s Václavem Sýkorou (oba AC Falcon). Ve výčtu okresních vyslanců bychom však mohli dlouho pokračovat, leč významné je zaměření prestižního podniku - udělat maximum pro svoji zdravotní schránku.