ROKYCANY – Hokejisté TJ Město Zbiroh se v pátek 10. 11. od 20.45 hodin prezentují na rokycanském ledě. O další body do tabulky krajské soutěže tu válčí s Bezdružicemi.

STRAŠICEHrádecký Big Band koncertuje v pátek 10. listopadu. Představí se od 18 hodin v sále strašického Společenského domu a vstupné je dobrovolné.

Zdroj: Deník/Václav Havránek

ROKYCANY – Myslivci z rokycanského spolku Stráně chystají na pátek 10. 11. Hubertskou zábavu. Dějištěm je od 20 hodin sál restaurace Na Střelnici, připravena je tombola a o doprovod se stará Robert Jíša Band.

ZBIROH – V areálu zbirožského zámku se v sobotu 11. 11. od 11 hodin koná Svatomartinské posvícení. S degustací vín od renomovaných pěstitelů, tradiční svatomartinskou husou, nabídkou koláčů a lidovým jarmarkem.

Západočeská bigbítová legenda Extra Band revival v Mrákově na Domažlicku 2022.
Rozjeďte to s námi. Extra Band revival zve fanoušky na koncert do Bušovic

RAKOVÁ – Vínu je zasvěcena také sobotní akce ve víceúčelovém areálu na okraji Rakové. Svatomartinské slavnosti startují úderem 14. hodiny. Představí se děti z mateřinky Ráček a o hudební doprovod se kromě DJ Veny postará plzeňský ŠVEJK c.k.ŠRAML. Organizátoři slibují při III. ročníku akce zajímavé překvapení.