Těškov – Dobřív 1:7 (1:2). Hosté byli sice favoritem, ale v první půli jim tahle role nesvědčila. Až po obrátce to spustili a poražení zatím marně čekají na první body. Za Těškov skóroval Florián, za jižany třikrát Šťastný, jednou M. Podmanický, Dvořák, Turek a Janota.

Hrádek – Břasy 0:5 (0:3). Po 24 minutách vedl Primalex o tři branky, ale klidu na trávníku moc nebylo. Zejména v závěru, kdy domácí končili po dvou vyloučeních jen v devíti. Do černého pálili Kořínek, Pfeifer, Krystl, Holeček a Hájovský.

Skomelno – Raková 2:7 (1:4). Borci pořádajícího klubu inkasovali třikrát během úvodních dvaceti minut. A přestože pak zvedli hlavy, na zkušenějšího soupeře to nestačilo. Za domácí Novák a Rückhauf, za Rakovou třikrát Jakub Procházka, dvakrát Bartoš a Živný.

Řady fanoušků TJ Volduchy opustili Vlastimil Dolejší a Josef Marek.
Volduchy zamávaly legendám do fotbalového nebe

Příkosice – Cheznovice 5:3 (3:1). Bojovní hosté sice potrápili Čechii, ale odjeli s prázdnou. Dvakrát se za jižany prosadil Pražák, jednou Komanec, Šredl a Krátký. Cheznovice kontrovaly dvakrát Veverkou a jednou Veselým.

Mirošov – Radnice B 0:1 (0:0). Pro tým FC klasický ´den blbec´. Několikrát orazítkovali svatyni hostů, aby je v 50. minutě potrestal Rizoiu Cristian.

Holoubkov – Kakejcov 3:3 (1:0). Jediný nedělní zápas zvedl fanoušky z laviček. Domácí se radovali po vlastním gólu Svitka, ale tentýž hráč v 59. minutě vyrovnal. Teplý znovu rozjásal Holoubkov, jenže Němeček a Starinský stav otočili ve prospěch Slavie. O dělbě bodů rozhodl v 87. minutě znovu Teplý.

Po výhře ve Vřeskovicích uspěla záloha TJ Všenice také ve Ždírci u Blovic.
Všenice B řádily při dvou venkovních cestách

Příští kolo: šlágrem je v sobotu 13. dubna od 16.30 souboj Břasy – Příkosice! Ve stejném čase Dobřív – Hrádek, Kakejcov – Těškov, Mirošov – Raková a Cheznovice – Skomelno. Neděle od 13.30 se týká zápasu Holoubkov versus Radnice B.