Sál si zamluvili ochránci přírody z organizace v rokycanské Švermově ulici. Dopoledne kvůli myslivecké burze se zahájením v devět hodin (prodejci i dříve kvůli přípravě zboží).

Na stolech budou k vidění, ke koupi nebo ke směně nejrůznější pomůcky a potřeby pro myslivce i jejich příznivce. Zároveň budou prezentovány i materiály propagující ochranu přírody a činnost sokolnického střediska Rokycany.

Zdroj: Jiří Knoflíček

První část sobotního projektu vrcholí v poledne a návštěvníci mohou exkurzi spojit s obědem podle mysliveckých receptů.

Jarní ochranářská zábava se startem ve 20 hodin dění v Bušovicích doplní. K tanci i poslechu zahraje populární hudebník Ivo Novák ze Strašic a pořadatelé chystají bohatou tombolu i mysliveckou kuchyni.

Občerstvení na Myslivecké burze a Ochranářské zábavě.Občerstvení na Myslivecké burze a Ochranářské zábavě.Zdroj: Jiří Knoflíček

Po nedávné a nesmírně úspěšné premiéře Pytlácké noci organizátoři věří, že bude zase plno. Vstupné je 150 Kč v předprodeji a 200 Kč na místě.

O zbývajících lístcích se lze dozvědět více u předsedy ZO ČSOP Pavla Moulise: Švermova 748/II, Rokycany, tel. 603 239 922, e-mail: pavel.moulis@tiscali.cz.