RADNICE – V úterý 30. dubna od 16:30 pořádá TJ Sokol ve spolupráci s městem a hasiči pálení čarodějnic u sokolovny v Radnicích. Návštěvníci mohou počítat s točeným pivem, občerstvením, limonádami, hrami a soutěžemi pro děti. Zajištěné je opékání uzenin (vlastních a k prodeji budou i na místě). Kostýmy jsou vítané.

HRÁDEK – Dění u zbrojnice v centru Hrádku vypukne 30. dubna úderem 16. hodiny. Nejprve se zdobením májky, v 16.30 s jejím vztyčením a od 16.45 následuje soutěžní odpoledne včetně příletu čarodějnic a černokněžníků. Organizátoři z řad hasičů a pionýrů po sedmnácté hodině zapálí vatru.

RAKOVÁ – V 18.30 na stanovišti U Synků. Tam začne poslední dubnový den lampionový průvod, který vyrazí do sportovního areálu a také zde se rozhoří mohutný oheň.

KAMENNÝ ÚJEZD – Dobrovolní hasiči se ujmou stavění májky 30. dubna po šestnácté hodině. S jejím zdobením, vztyčením a zajištěním tekutin!

ZBIROH – Dětské hřiště pod sokolovnou je v úterý dějištěm čarodějnického odpoledne. Potrvá od 17 do 20 hodin a každé dítě v masce obdrží buřtíka.

HOLOUBKOV – Kulturní výbor obce pořádá 12. ročník sletu a pálení čarodějnic v úterý 30. dubna od 17 hodin na hasičském cvičišti. Se špekáčky pro děti, vyhodnocením nejlepších masek, dětskou diskotékou a vyhlášení největší holoubkovské čarodějnice.

Máte i u Vás v obci čarodějnice či májku?
Tak se s akcí pochlubte! Fotky i videa rádi zveřejníme! Stačí napsat na mail: redakce.rokycany@vlmedia.cz