MÝTO - První akce je ale pod střechou, a to v areálu mýtské sladovny. V sobotu od osmi hodin se zde koná kulový čtyřboj z malorážky pod dohledem okresního mysliveckého spolku. Účastníci si vyzkoušejí přesnou mušku při střelbě na terče s kamzíkem, kňourem, liškou a srncem.

MIROŠOV - Přijela pouť a atrakcí je plné náměstí. Kromě toho však chovatelé domácích mazlíčků přichystali výstavu na faře (sobota od 8 do 16, neděle od 8 do 15) a u školy se v sobotu mezi 9. a 16. hodinou koná soutěž v králičím hopu.

HRÁDEK - Kulturní dům v centru Hrádku bude v sobotu od 13 hodin dějištěm regionální přehlídky dětských folklórních souborů. Postupně se představí Sluníčko, Mladinka, Mladinečka, Jiskřička, Šumavánek a Mráček.

ZBIROH - Dubnové prohlídky zámku nad Zbirohem jsou věnované nejmladším návštěvníkům. Šanci mají také v sobotu od 13.30, ale po předchozí registraci na 602 527 632.

BOREK - Na předměstí Rokycan se v neděli od 15 hodin uskuteční famfrpálový turnaj. Konfrontace smíšených družstev s účastníky od 5 do 105 let startuje po registraci a vysvětlení pravidel v šestnáct hodin na hřišti TJ Sokol Borek. Vítané jsou čarodějnické masky a kdo se nechce zapojit na ploše, může si vyzkoušet deskové hry.