Viníci kolizí zmizeli po anglicku

Rokycansko – Policisté hledají dva motoristy, kteří mají na svědomí události s významnou hmotnou škodou. Uvítají výpovědi případných svědků (974 335 259 nebo 158).

V sobotu 4. září kolem 15. hodiny se u domu č. 42 v Bezděkově uvolnila pneumatika nákladního vozidla a poškodila dřevěný plot. Byly u toho nalezeny betonové úlomky, takže auto pravděpodobně vezlo stavební materiál.

Středa 8. září a čas 9:10 hodin je termínem střetu nezjištěné bílé dodávky s Peugeotem Partner v Ejpovicích. Jeho řidič po kolizi zastavil, ale kolega pokračoval v jízdě.

Sluchově postižení jsou ve Žďáru

Rokycansko – Servisní den se koná v úterý 21. 9. a dějištěm je od 13.30 II. patro Žďáru (Rokycany, Masarykovo nám.).

Dřevorubci mají sraz až na Václava

Břasy – Na víkend bylo v Břasích a jeho satelitech plánováno několik akcí. Zítra dopoledne se v ultramarince koná burza, ale zrušená je hasičská soutěž v Kříších. Odložena je pak dřevorubecká olympiáda ve Vranovicích, a to na 28. září.

Hejtmance se líbí hamr v Dobřívě

Dobřív – Při vyhlašování pořadí v soutěži Stavba roku Plzeňského kraje získala Cenu hejtmanky Ilony Mauritzové revitalizace vodního hamru Dobřív. Především za perfektní rekonstrukci, která vedla k záchraně výjimečného objektu, zachování jeho funkce, což umožňuje prezentaci zručnosti našich předků. (hav)