Předchozí
1 z 10
Další

Táta mu zastřelil mámu před očima. Nikdy mu neodpustím, řekl chlapec u hrobu

Památku jeho matky, Květy Daňové, přišli s desetiletým chlapcem na rokycanský hřbitov uctít i další členové rodiny. Uplynulo totiž pět let od chvíle, kdy sedmatřicetiletá žena zemřela. Ze žárlivosti ji zastřelil její partner Albert Aliu, který si za vraždu nyní odpykává šestnáctiletý trest.

Zdroj: Deník/Milan Kilián

V Radnicích na Rokycansku se stala vražda, obětí je starší žena

Atmosféru v jinak poklidných Radnicích na Rokycansku rozvířila informace o vraždě starší ženy. Bez známek života byla nalezena v domku pod náměstím.

Zdroj: Deník/Václav Havránek

Helena Vondráčková udělala tečku za slavnostmi v Liblíně. Podívejte se

Městys v severním cípu Rokycanska žil o srpnovém víkendu Liblínskými slavnostmi. Kulturní program večer vyvrcholil koncertem Heleny Vondráčkové.

Zpěvačka je už řadu let patronkou Domova sociálních služeb. Foto Jaroslav KreisingerZpěvačka je už řadu let patronkou Domova sociálních služeb. Foto Jaroslav KreisingerZdroj: Deník/Václav Havránek

Řidiče na Rokycansku čeká peklo, omezení budou trvat i měsíce

Obrnit trpělivostí se museli na jaře řidiči na Rokycansku. Číhala na ně omezení, která se v některých případech protáhla na měsíce.

Sokolovna RokycanySokolovna RokycanyZdroj: Deník / Šopejstalová Božena

V prodejně na Rokycansku našla inspekce mrtvé myši a další nedostatky

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) letos nacházela v západních Čechách jeden problém za druhým. Jedním z míst, kde nebyli inspektoři spokojeni, byl maloobchod v Cheznovicích na Rokycansku, kde byly nalezeny dokonce mrtvé myši.

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) uzavřela část prodejny v Cheznovicích na Rokycansku.Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) uzavřela část prodejny v Cheznovicích na Rokycansku.Zdroj: potravinynapranyri.cz

Nehoda uzavřela u Rokycan na hodiny D5. Zastavení znamenalo pro řidičku smrt

Tragická dopravní nehoda uzavřela 8. listopadu okolo 13. hodiny dálnici D5 na 62. kilometru u Rokycan ve směru na Prahu. Při nehodě zemřela řidička auta.

Zdroj: Deník/Martina Burda

Supermoderní depo u dálnice nad Rokycany je bránou do Evropy

Nevábná byla pro motoristy cesta k dálnici nad Rokycany. Doslova měsíční krajina při výjezdu z Litohlavské ulice je ale minulostí, protože tu vyrostly dvě obří haly.

Obří hala na okraji Rokycan doplňuje nabídku šesti eurohubů na starém kontinentuObří hala na okraji Rokycan doplňuje nabídku šesti eurohubů na starém kontinentuZdroj: Deník/Václav Havránek

U Mýta se rýsuje nový kruhový objezd. Vyroste tu i fastfood a supermarket

Kruhový objezd přispěje k vyšší bezpečnosti a poskytne i vhodnější vjezd do průmyslové zóny. Vyroste u něj provozovna rychlého občerstvení McDonald´s a supermarket. Hotovo má být na jaře 2024.

Zdroj: Deník/Václav Havránek

Vladimír a Tomáš. Partneři v životě i kuchyni vládnou rokycanské Střelnici

Vladimír a Tomáš. Patnáct let jsou kolegové v práci, partneři v podnikání i v soukromém životě, který je nyní přivedl do Rokycan. Konkrétně do restaurace Na Střelnici v centru města, což považují za další významnou gastronomickou výzvu.

Tomáš Šik a Vladimír Herzig, noví provozovatelé známé rokycanské restaurace Na Střelnici.Tomáš Šik a Vladimír Herzig, noví provozovatelé známé rokycanské restaurace Na Střelnici.Zdroj: archiv T. Šika a V. Herziga

Veronika a Martin z Rokycan si pro svatbu zvolili datum 13. 3. 2023

Třináctý březnový den si pro skok do společného života zvolili Veronika Dvořáková a Martin Maršálek.

Dvojici poslal na společnou pouť starosta města Tomáš RadaDvojici poslal na společnou pouť starosta města Tomáš RadaZdroj: Deník/Václav Havránek