CHEZNOVICE - Culinka a tancohrátky, to je pořad, který láká nejmenší návštěvníky i jejich doprovod. Tato hudebně pohybová šou pro kluky a děvčata ve věku od dvou let je přichystaná na sobotu 21. ledna do Cheznovic. Začátek pořadu v místním Lidovém domě bude v patnáct hodin. Vstupenky za sto korun si lze zajistit v předprodeji a zájemcům více informací sdělí Alena Humlová na telefonním čísle 774 222 540.

RAKOVÁ - Členové mysliveckého spolku Kamýky pořádají v pátek 20. ledna ples. Dějištěm bude od dvaceti hodin kulturní dům v Rakové, kde k tanci a poslechu zahraje skupina DeFacto. Magnetem bude bohatá zvěřinová tombola. Vstupenky rychle mizí a informace o nich podají Alexandr Versta (telefonní číslo 724 572 574) nebo David Kartýsek(728 848 404).

Letošní hospodaření města je plánované v záporných číslech
Rokycany se mohutného schodku nebojí

ROKYCANY - Mladí hokejisté HC Rokycany absolvují v pátek 13. ledna další zápas regionální ligy juniorů. Přivítají soupeře z Chodska a souboj s HC Domažlice startuje v 17.30 hodin.

SMĚDČICE - Novoroční koncert se koná tuto neděli ve Smědčicích. Dějištěm bude Obecní dům, kde se mohou návštěvníci od patnácti hodin zaposlouchat do známých skladeb v podání mladých a nadšených muzikantů. Vstup je zdarma!