ROKYCANY - Silvestr na kole po Rokycanech a v jejich okolí napíše zítra už 28. díl seriálu, v němž nepůjde o umístění ani čas. Zároveň se pohodová akce koná jako 11. ročník Memoriálu Stanislava Gabriela. Jezdci, ale třeba i běžci se zaregistrují 31. 12. od 13 do 13.30 hodin v restauraci U Václava. Na výběr mají z pěti tras: Svobodné (dle vlastního uvážení), Gabrielovy (do Husových sadů a zpět na pět km), Městské (do Kamenného Újezdu, šest km), Železářské (Klabava, Litohlavy na devět km) a Kotelské (na rozhlednu, 10 km). Limit na dojezd je do 14.30 a následuje posezení s losováním startovních čísel o ceny.

PŘÍVĚTICE - Od dopoledních hodin do noci budou zítra Přívětice plné pohybu a hudby. Dění odstartují v 11.40 ti nejmladší při běžeckých závodech. Ve 13 hodin se na vrchol Radče vydají cyklisté a běžci. Vyhlášení výsledků je čeká v patnáct hodin a plynule na dekorování naváže party s DJ Lampíkem. Ve dvacet hodin silvestrovskou diskotéku odšpuntuje DJ Sýkora.

Umělé kluziště mají poprvé ve Zbiroze na Rokycansku.
OBRAZEM: Bruslaři vyrazili na umělé kluziště

Místní ani přespolní hlady či žízní trpět nebudou. Přívětická hospůdka připravuje gulášovou polévku, krkovičky, hot dogy, langoše, lokše,klobásy, trhaná masa, svařák, punč, atd.

HRÁDEK - Včera večer absolvovali předčasnou silvestrovskou oslavu dříve narození obyvatelé Hrádku. V sobotu se s letopočtem 2022 loučí další věkové skupiny. Opět na parketu kulturního domu, kde zábava začíná v devatenáct hodin. Návštěvníci si mohou přinést doma vyrobené lahůdky, o pití se postará sousední pivnice. Zajištěn je rovněž hudební doprovod a v ceně vstupného je malá láhev sektu.

ROKYCANY - Správnou nohou vstoupí do letopočtu 2023 kuželkáři SKK Rokycany. Hned od 2. do 15. ledna organizují druhý ročník Memoriálu Vladislava Charouze. Turnaj je vypsán pro dvojice mužů, žen a smíšené páry. Jak pro registrované, tak pro neregistrované a jde o kvalifikací na MČR dvojic.