KLABAVA - Luxusnějšího povrchu se dočkají cyklisté na mezinárodní stezce mezi Rokycany a Klabavou. Dlouho je strašil více než kilometrový úsek se štěrkem, výmoly a nerovnostmi. Nyní dělníci dokončují asfaltování a už jsou téměř u Klabavy. K dokončení investice zbývá dodělat bezpečnější výjezd do křižovatky se silnicí.

ROKYCANY - Za nejvzdálenějším soupeřem, jehož mohli v prvním kole Ligy mistrů vyfasovat, se vydali kuželkáři SKK Rokycany. Odcestovali do chorvatského Zadaru, kde v sobotu absolvují úvodní zápas osmifinále nejkvalitnější týmové soutěže na světě. Odveta v Jiráskově ulici je na pořadu za čtrnáct dnů. Přesněji v sobotu 10. prosince po poledni.

LITOHLAVY - V sobotu se myslivci budou věnovat naháňce na černou zvěř v prostoru polesí Kokotsko a Bušovice. Jde o celodenní záležitost, při níž se místním a turistům nedoporučuje vstup do prostoru.

ROKYCANSKO - V úterý 29. listopadu se ve II. patře rokycanského Žďáru (Masarykovo náměstí) opět uskuteční poradní den pro sluchově postižené. Odborníci z plzeňské firmy tu od 13.30 do 14.30 zájemcům seřídí techniku, doporučí baterie do naslouchadel a členové organizace mohou zároveň uhradit příspěvky.

Kontrola rekreačních objektů se dotkla stovek chat a domů.
Policisté a strážníci pročesali Mýto i Hůrky