Předseda a tajemník okresní tělovýchovné organizace STOR se v pondělí dožívá padesáti let. Jeho nynější nadřízení v čele ČSTV však mohou dnes při valné hromadě rozhodnout o rozpuštění obřího sportovního seskupení.

Počítat musím se vším, i když jednotlivá odvětví se bez servisu neobejdou,” tvrdí muž, který si bez pohybu nedokáže život představit. Hrával fotbal za klub v Husových sadech a po absolvování vysoké školy se stal metodikem tehdejší TJ Škoda. Posléze naskočil do ´aparátu´ v Jiráskově ulici, kde mu nyní asistuje pouze ekonomka STOR.

Oslavence znají především stolní tenisté, volejbalisté, házenkáři nebo fotbalisté. Právě v roli dlouholetého sekretáře OFS i oddílu FC získal množství přátel, kteří ho denně bombardují desítkami dotazů. Týkají se nejen místních soutěží, ale také působení plzeňské Viktorie v Lize mistrů, což je pro klan Jedličků srdeční záležitost. Miroslav junior se totiž stal vedoucím týmu, který je vítězem minulého ročníku Gambrinus ligy. Obnáší to spoustu starostí a rodiče jsou vděčni, vidí-li občas svého potomka alespoň v televizním přenosu.

Dodejme, že Jedlička starší se navíc stará o objekt, v němž sídlí i redakce Rokycanského deníku. Takže našemu ´panu domácímu´ přejeme i za čtenáře hodně zdraví, štěstí, klidu a rodinné pohody!