PÁTEK 9. ČERVNA

Na letní scéně u rybníka se od 20 hodin představí smíšený pěvecký sbor radnických ochotníků. Herci pokračují hned ve 20.30 komedií Cantervillské strašidlo aneb Strašidlo Cantervillské.

Oslava Dne dětí se konala během víkndu v řadě míst Rokycanska. Foto Jaroslav Kreisinger
Dětský den uspořádali v Radnicích u rybníka. Úspěch měli pejsci i hasiči

SOBOTA 10. ČERVNA

Na stejném místě zahájí ve 13 hodin program děti ze základní i mateřské školy v Radnicích. Ve 14.20 je vystřídá Vojta Kejklíř a ve 14.40 sbor ZUŠ Rokycany.

Na tanec s hady (tanečnice Gaja ze skupiny Gaja Yrytis) se mohou diváci těšit od 15.10 a pak pódium patří umělcům z Rokycan: v 16 hodin rockové kapele a a v 16.40 tanečnímu souboru. Vojta Kejklíř znovu vystupuje v 17.10 a následují v 18 Poitín, v 19:15 PF Band a ve 20:45 Kravítma.

Celý den se v Plzeňské ulici koná chovatelská výstava.

Patnáctý ročník Tour de Brdy
Víkend bude ve znamení oslav Dne dětí. Koná se i Tour de Brdy a výstava psů

NEDĚLE 11. ČERVNA

Vyvrcholení začíná v 10 hodin s loutkovým divadlem a v 11.10 talentovaní umělci ze ZUŠ Radnice zahrají na kytary.

Ve 12 hodin má sólo Junior Bigband ze ZUŠ Rokycany a ve 12.40 jeho odrostlejší složka. Pozvaný je i Bigband z Hrádku (14. hodina) a o finále na letní scéně se postará Lakomá Barka v podání SDO Radnice.

Zhruba v 16 hodin je na fotbalovém hřišti plánovaný seskok sportovních parašutistů Aeroklub Plzeň Bory – letiště Líně. Včetně ukázky disciplín vzdušné akrobacie a přesnosti přistání.

Součástí třídenních slavností bude stánkový prodej. Zákazníci mohou počítat s kartáči, košťaty, bylinkami, medem, květinami, svíčkami, minerálními kameny, noži, čerstvými mandlemi, šperky, kabelkami, atd.