Hned dvakrát se trefil junior Filip Přikryl a jedním gólem přispěl Martin Lang. Hrádecký tandem oblékl na přelomu letopočtů oblékl reprezentační dres při světovém šampionátu v zámoří a pálí mu to dál. Trefu do černého zaznamenal i mirošovský Jakub Pour.

Ke čtyřem brankám hráčů, kteří dělali první hokejové krůčky na rokycanském ledě, přidal pátý zásah Petr Kodýtek. Nejmenší ligový útočník (jak s oblibou zdůrazňují komentátoři) má sice rodiště u Horažďovic, ovšem Rokycansko zná z přátelských fotbalových zápasů v Radnicích nebo Cheznovicích. Aby toho nebylo málo, na straně poražených se jednou prosadil bývalý Plzeňan Jakub Lev!

Ilustrační foto
Zbirožský dopravce se zasnoubil s ČSAD

Bylo by nespravedlivé zapomenout na vedení klubu. Šéf Martin Straka má spoustu přátel v Radnicích a na střídačce svým svěřencům radí vynikající obránci Jaroslav Špaček s Jirkou Hanzlíkem. A pokud se dostanete k fundovaným rozhovorům s trenéry, hráči nebo k vedení tiskových konferencí po zápasech, vězte, že je má na povel mluvčí Lucka Mužíková.

Malé Rokycansko je zkrátka na mapě Tipsport extraligy zastoupeno důstojně. Nezbývá si než přát, aby to mohli fanoušci konečně sledovat na vlastní oči a nikoliv prostřednictvím počítačových monitorů…

Václav Havránek, šéfredaktor Rokycanského deníku