„Dramaturgické plány jednotlivých souborů jsou vždy koncipovány pro divadelní sezonu. Proto by se na ni mělo vztahovat i abonmá. A protože připravit celý systém je opravdu věc časově náročná, nyní spouštíme předplatné ‚jen‘ od ledna do června 2022,“ uvedl ředitel divadla Martin Otava.

Předplatitelské výhody jako nižší cena oproti běžnému prodeji a nabídky zvýhodněného vstupného na speciální akce DJKT zůstávají samozřejmě zachovány. Další novinkou je věrnostní program pro abonenty DJKT. Jeho členy se stávají všichni držitelé abonentek na rok 2020 automaticky a je pro ně připravena sleva 10-20 % na nákup vstupenek na představení z produkce DJKT, která budou odehraná do konce tohoto roku.

Předplatné lze zakoupit v pokladně předplatného ve Smetanových sadech v Plzni, nebo on-line na webových stránkách divadla. Stávající abonenti si mohou prodloužit své předplatné na www.abonentka.eu. Rezervace míst stávajícím předplatitelům platí do 26. listopadu, od 29. listopadu 2021 budou místa nabídnuta novým zájemcům.

Ještě v průběhu této sezony pak začne předprodej předplatného na sezonu 2022/23.