Je určený především školákům, kteří budou mít v tomto období jarní prázdniny a chtějí se naučit lyžovat i získat ostruhy na snowboardu. Centrem pobytu bude Špindlerův mlýn.

S ohledem na značný zájem a kapacitu 48 účastníků je ideální kontaktovat Pavla Huberta (736 603 457 nebo 737 862 980 po 18. hodině).

ROKYCANSKO - Přednášku archeologa Jiřího Boudy nazvanou Barokní zbožnost a její odraz v archeologických pramenech bude možné navštívit dnes od sedmnácti hodin v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích. Barokní zbožnost bude přiblížena prostřednictvím interpretace pohřebních výbav objevených během archeologických výzkumů zaniklých novověkých hřbitovů v Blovicích a ve Vrčeni.

ROKYCANY - Značný zájem rekreačních sportovců je o další ročník Ligy neregistrovaných v kuželkách. Soutěž pořádají ve dvou výkonnostních skupinách členové SKK Rokycany a začínají už zítra v podvečer čtyřmi zápasy elity: 17.00 Tři plus dvě – Hrádek, 18.00 Bedřich – Kovostav, 19.00 Rumpold – Totalgym a ve 20 hodin Inzula – Inpeel.