ROKYCANY – Rokycanské koryto je v sobotu 24. června neformálním setkáním hudebníků, výtvarníků a zkrátka milovníků kulturních pořadů. Koná se od dopoledne pod křidly Fotoklubu na březích vodního toku v centru města.

HRÁDEK – Setkání pod skalou nabídne na malé scéně letního kina v Hrádku koncert Big Bandu. Nedělní produkce začíná v 15 hodin a předpokladem je příznivé počasí.

Zdroj: Deník/Václav Havránek

RADNICE – Koncert komorní hudby s mladou klavírní nadějí Katerynou Druziak se uskuteční rovněž v neděli 25. června v Radnicích. Dějištěm bude od 17 hodin synagoga a talentovaná ukrajinská klavíristka nabídne skladby Bacha, Chopina, atd.

ROKYCANY – V pondělí 26. června zavítá do centra okresního města Roadshow Sportmanie Plzeň 2023. Zejména malí návštěvníci se mohou těšit na prezentaci domácích i přespolních klubů: skateboarding (ROBOYS), basketbal (SKB Rokycany), snowboard, longboard, volejbal (VK Rokycany), házenou (Házená Rokycany), florbal (FBC Rokycany), krasobruslení (KK Rokycany), fotbal (FC Rokycany), STOR Rokycany, skimboard, lezeckou stěnu, atd. Každou hodinu vystoupí parkouristé, odpoledne je připraven výběh se skupinou Rozběháme Česko a nechybí soutěže o ceny.

RADNICE - Historické památky očima žáků ZŠ Radnice je název výstavy, která se koná v Muzeu Josefa Hyláka. Začíná v pondělí 26. června a potrvá do konce září, vždy od 8 do 12 a od 13 do 16 hodin.