VOLDUCHY - Páteční předvánoční koncert s charitativním nádechem (příjemcem je nadační fond Kapka naděje) má hvězdné obsazení. Přijede Petra Janů (před pár dny oslavila životní jubileum) a kromě ní zazpívají Josef Vágner i sbor Andílci. V sále kulturního domu akce začíná úderem osmnácté hodiny.

HRÁDEK - Náměty a připomínkami občanů Hrádku odstartuje dnes zasedání zastupitelstva. Dějištěm je od 17 hodin sál Domu kultury, kde se zvolení obyvatelé města dále věnují odměnám členů komisí a výborů, dotačním programům i výhledu investic do roku 2025. Aktuální je ovšem příprava rozpočtu 2023 a zvolen bude zástupce Hrádku do společnosti Rokycanská vodárenská. Závěr patří interpelacím zastupitelů.

ROKYCANY - Setkání bývalých zaměstnanců rokycanského nemocnice se koná dnes od čtrnácti hodin v restauraci Na Střelnici. Dříve nerozené, kteří v komplexu nad městem strávili významnou část produktivního věku, pozvalo vedení společnosti a členové odborové organizace. Ve scénáři jsou informace o nynější situaci a pak vzpomínání lékařů, sestřiček i dalších profesí.

HRÁDEK - Zahrádkáři z hrádecké organizace připravili pro zájemce předvánoční moštování. Koná se tuto sobotu od 8 do 11 hodin a pro zákazníky bude zajištěné občerstvení.