MIROŠOV - O jediný úterní výjezd hasičských sborů se postarali v podvečer příslušníci SDH Mirošov. Na komunikaci k léčebně Janov zlikvidovali unikající ropné látky.

DOBŘÍV - V pátek budou opět budou v akci dobrovolní hasiči, a to v Dobřívě. Sejdou se před 17. hodinou ve zbrojnici, aby uctili památku zesnulého kolegy Oty Česala, který je opustil ve věku 74 let. Rozloučení je veřejné a mohou přijít i další lidé, kteří měli obětavého záchranáře rádi.

TÝČEK - Zastupitelé v Týčku zvou obyvatelky vesnice k oslavě MDŽ v pátek 8. března od 16 hodin. V hospůdce je zajištěné pro ženy všech věkových skupin občerstvení i kytička.

MÝTO - Ochotníci ze spolku J. K. Tyl ve spolupráci s plzeňským studiem Českého rozhlasu chystají na pátek 8. března od 18 hodin nahrávku s názvem Otázky Tondy Procházky. Dějištěm bude kino, kam na zábavnou šou se známým hercem a režisérem dorazí hosté Ondřej Rychlý a Vasil Fridrich. Vstupné činí 100 korun a předprodej lístků zajišťuje Zdeňka Hošková (732 236 235).

PLÍSKOV - Mezinárodní den žen si připomenou v sobotu od 14 hodin i účastnice posezení v Plískově. V restauraci mohou počítat s pohoštěním i doprovodným pořadem.