ROKYCANY - Do druhého kola MOL Cupu se probili fotbalisté FC Rokycany díky těsné výhře 1:0 s Kladnem. Příštího pohárového soupeře se dozvědí dnes při losování, které přímým přenosem zajišťuje na obrazovkách program ČT sport. Začátek je v 11.50 hodin.

HOLOUBKOV - Letní slavnosti ve spojení s benátskou nocí chystají na zítřek od rána do noci v Holoubkově.

O zahájení se postarají volejbalisté při turnaji pod sokolovnou od devíti hodin.

Jen o pár desátek metrů dál, na cvičišti hasičů, se od 15 hodin vyřádí ti nejmenší. S vodní skluzavkou, skákacím hradem nebo při diskotéce.

Quo Vadis nebo-li parta rockerů pobaví tuzemskými i zahraničními hity od 17 hodin. Ve 20 hodin patří pódium Milan Schelinger Bandu a po setmění (zhruba ve 21.30) se návštěvníci svezou po rybníku na lodičkách. Chybět nebude ani ohňostroj. Tečku zajistí od 22 hodin dívčí skupina Futro ze Zbiroha.

Muzikanti se ujímají nástrojů téměř každý týden
Hrádecký Big Band slaví letos 30. narozeniny

HRÁDEK - V letním kině na okraji Hrádku si dnes po setmění přijdou na své zejména děti. Ježek Sonic 2 je o dalších dobrodružstvích modrého a superrychlého hmyzožravce.

Sobota patří od 21 hodin české komedii Řekni to psem.

SKOŘICE - Domácí i přespolní návštěvníky zve Spolek skořických žen v sobotu odpoledne před hospodu. Loučení s prázdninami obnáší od 15 hodin střelbu ze vzduchovky, malování na obličej, malbu křídami, ukázky hasičů i opékání uzenin. Odtajněné bude znění prázdninové tajenky.

ZBIROH - Třetí maloformátová prodejna řetězce Billa v České republice (z toho druhá na Rokycansku) byla otevřena ve Zbiroze. Přede dvěma lety se o premiéru postaraly Strašice, po nich přišly na řadu Boskovice a nyní opět místo na Rokycansku, Složitější je to nyní v okresním městě, kde market poškodil víkendový déšť.