„Minule přišlo hodně přes 70 procent,“ pochlubil se předseda Radek Želina a počítá s tím, že první den výběru hlavy státu vyrazí kolegyně s přenosnou urnou za žadateli.

V sousedním Hrádku jsou zřízené tři okrsky. Zhruba stejně velké a sedmičlennou sestavu v předsálí Domu kultury má pod palcem Ilona Tytlová: „Je tu s námi i tajemník úřadu Jiří Drnec a svědomitou zapisovatelkou znovu Petra Krocová.“ Rovněž v Mirošově lze hlavu státu vybírat na třech místech. V knihovně, kde je ´velitelkou´ Veronika Freyová a dále v sokolovně nebo Na Zastávce.

Jak jste volili v prvním kole prezidentských voleb na Rokycansku najdete ZDE>>>

Ryze dámská čtyřčlenná skupinka tvoří komisi v Kakejcově. „Před čtrnácti dny tady bylo 86 procent oprávněných osob,“ pochlubila se předsedkyně Hana Pešková a její zástupkyní je Martina Brožíková.

Na zasněžených silnicích jihu Rokycanska byli v akci i policisté. „Už máme jejich návštěvu za sebou,“ potvrdila v Nevidě Jana Kašparová. Lidé tu míjeli na dvorku úřadu zavěšené hasičské hadice (právě v sobotu se členové sboru ohlédnou za loňským rokem) a ´vyšplhali´ do prvního patra.

veselá byla šestou zastávkou. V rekonstruovaném síle úřadu návštěvníky odbavila zapisovatelka Hana Pavlasová a následoval přesun za kvartetem komisařů, které má na povel Václav Šatava.

Pět školáků si nelehkou roli nejprve vyzkoušelo se spolužáky
Na Jižním předměstí pečují o pětici průvodců muzeem